Nov 13 - Rocket League

Atskats uz Rocket League TeamBuilder #7

Sestdien, 10. novembrī, veiksmīgi aizvadījām septīto GOEXANIMO Rocket League Teambuilder pasākumu! Cik spēlētāji pieteicās, kuri spēlētāji kļuva par kapteiņiem un kura komanda galu galā kļuva par turnīra čempioniem? Uzzini, lasot tālāk!

 

Gluži tāpat kā iepriekšējā reizē, arī šim turnīram pieteicās liels cilvēku skaits - kopumā turnīrā piedalījās 36 spēlētāji, kas bija maksimāli pieļaujamais dalībnieku skaits, un tas ļāva izveidot 12 komandas! Un arī šoreiz pie mums ciemos atbrauca kaimiņi no Lietuvas! Šis jau ir trešais Teambuilder pasākums pēc kārtas, kad pie mums ciemos brauc spēlētāji no kaimiņvalstīm, turklāt tendence rāda, ka ar katru nākamo reizi viņu paliek arvien vairāk. Uz aizvadīto pasākumu pie mums atbrauca nu jau 5 Lietuvieši! Vienam no viņiem - Ciuvas - šis bija nu jau trešais pasākums pēc kārtas, tāpēc viņu pa lielam var uzskatīt par mūsu pasākumu veterānu.

 

Ierodoties klubā, visi spēlētāji veica check-in pie pasākuma organizētāja, kurš savukārt ievadīja spēlētāju kopējā spēlētāju sarakstā un dabūja viņu MatchMakingRating (MMR). Pēc tam šis spēlētāju saraksts tika sakārtots, sākot ar augstāko ranku uz zemāko. Spēlētāji, kas ieņēma pirmās vietas (no 1. līdz 12. vietai ieskaitot) kļuva par komandu kapteiņiem.

 

Zemāk var aplūkot kopējo spēlētāju sarakstu un to, kuri no viņiem kļuva par kapteiņiem:

 

Spēlētāju izvēle tika sadalīta divos apļos. Pirmajā izvēles aplī savu spēlētāja izvēli uzsāka tas kapteinis, kura MMR bija viszemākais. Tālāk kapteinis ar otru zemāko MMR izvēlējās kādu no atlikušajiem zemā ranka bloka spēlētājiem utt. Otrajā izvēles aplī savu spēlētāja izvēli uzsāka tas kapteinis, kura komandas vidējais MMR bija viszemākais. Tālāk kapteinis ar otru zemāko komandas vidējo MMR izvēlējās kādu no atlikušajiem zemā ranka bloka spēlētājiem utt.

Pēc abiem izvēles apļiem komandu vidējais MMR un to vidējais ranks izskatījās šādi:

 

 

Pēc tam šīs 12 komandas pēc nejaušības principa tika sadalītas divās grupās pa 6 komandām katrā. Izslēgšanas spēļu kārtā tika 4 komandas no katras grupas. Turnīra izspēles formāts šādam dalībnieku skaitam bija sekojošs - grupu spēles tika aizvadītas pēc Round Robin Best of 3 principa, izslēgšanas spēles tika aizvadītas pēc Double Elimination Best of 3 principa, bet winners final, losers round 4, kā arī grand fināls tika aizvadītas pēc best of 5 principa.

 

Zemāk iespējams apskatīt turnīra grupas/zaru un arī rezultātus toornament.com platformas ietvaros:Grupu spēles

1. grupa

Komandu sastāvi:

 • Team Kio - Kio, recycler, bomissan

 • Team conux - conux, rept1k, Dievs

 • Team Mimfipy - Mimfipy, TumbEd, Motoroilspill

 • Team Rukawa - Rukawa, Arceus, Mr.Fakeman

 • Team akfas - akfas, panserbj0rn, NeatBaNaN

 • Team Mex - Mex, septem, Bearapid

 2. grupa

Komandu sastāvi:

 • Team GARSHO - GARSHO, htky, Herbis

 • Team Refke - Refke, Harord, shine

 • Team Ciuvas - Ciuvas, kapey, Vatafaks

 • Team Krowned - Krowned, Riberijs, havitt

 • Team FlyingMidget - FlyingMidget, droppo, patternus

 • Team FleiK - FleiK, h0g, Astich

 

 

Izslēgšanas kārtas spēles

Izslēgšanas kārtas spēlēs 8 turnīra komandas tika ielozētas Double Elimination zarā, kurā daļa no spēlēm tika aizvadītas pēc Best of 3 principa, bet pārējās pēc Best of 5 principa.

Winners bracket Round 1 un Round 2 spēļu rezultāti:

 • Team Kio [0:2] Team Krowned (1:2; 2:3)

 • Team Mimfipy [1:2] Team Refke (3:4; 3:0; 1:3)

 • Team conux [0:2] Team Ciuvas (2:3; 2:6)

 • Team Rukawa [2:0] Team GARSHO (3:2; 3:2)

 

 • Team Krowned [2:0] Team Refke (2:1; 5:1)

 • Team Ciuvas [2:1] Team Rukawa (1:0; 0:2; 3:2) 

Losers bracket Round 1 un Round 2 spēļu rezultāti:

 • Team Mimfipy [0:2] Team Kio (2:3; 1:2)

 • Team GARSHO [2:0] Team conux (4:1; 2:1)

 

 • Team Rukawa [0:2] Team Kio (1:2; 1:6)

 • Team Refke [2:0] Team GARSHO (3:2; 2:1)

 

 

Winners finals spēles ietvaros Team Krowned tikās ar komandu Team Ciuvas. Abas komandas līdz šim jau paspēja tikties grupu spēļu ietvaros, kur sīvā cīņā Team Krowned piekāpās pretiniekiem sērijā ar rezultātu 0:2 (1:2; 2:3). Arī šoreiz mačs izvērtās diez gan spraigs, komandai Team Ciuvas uzvarot pirmās divas spēles tikai ar 1 vārtu starpību. Trešajā spēlē Team Krowned atguva vienu uzvaru, pārliecinoši pieveicot pretiniekus ar rezultātu 4:0, liekot pretiniekiem un līdzjutējiem domāt, ka reverse sweep ir pat ļoti iespējams, taču Team Ciuvas neļāva tai zaudētai spēlei sevi ietekmēt un beigu beigās uzvarēja pretiniekus sērijā ar rezultātu 3:1 (4:3; 3:2; 0:4; 4:3).

 

Losers bracket Round 3 ietvaros savā starpā par palikšanu turnīrā cīnījās Team Kio un Team Refke. Komanda Team Kio guva pārliecinošu uzvaru pār pretiniekiem ar rezultātu sērijā 2:0 (2:1; 5:2), tādējādi garantējot sev vismaz 3. vietu turnīrā.

 

Cīņa turpinājās, Team Krowned tiekoties ar Team Kio losers bracket round 4 ietvaros, kurā komanda Team Krowned plūca uzvaras laurus, sērijā līdz 3 uzvarām apspēlējot komandu Team Kio ar rezultātiem 3:2; 4:0; 3:2, tādējādi panākot clean sweep. Ar šo uzvaru Team Krowned nodrošināja sev vietu lielajā finālā, kur viņiem atkārtoti jātiekas ar Team Ciuvas.

 

“Pēc tam, kad mēs knapi tikām ārā no grupas, kurā uzvarējām tikai 2 mačus, man nebija nekādas pārliecības, ka mēs tiksim tālu izslēgšanas spēlēs. Negaidīti, sākoties izslēgšanas spēlēm, mēs sākām spēlēt ļoti labi. Katru spēli es ieņēmu defensīvu pozīciju, devu informāciju saviem komandas biedriem un kapitalizēju uz pretinieku kļūdām. Mēs sapratām, ka šāds spēles stils mums labi padodas, tāpēc pieturējāmies pie tā visu laiku. Upper bracket finālā tikāmies pret Ciuvas’a komandu. Ikviens, kas ir kaut nedaudz aktīvs RLB komūnā, zina, cik labs ir Ciuvas, tāpēc mēs zinājām, ka šī spēle nebūs viegla. Mēs jau vienreiz tikāmies pret viņu komandu grupu spēļu ietvaros un jau aptuveni zinājām, cik spēcīga tā ir, tāpēc nekas mūs nepārsteidza. Pirmās divas spēles mēs zaudējām, taču tās bija ļoti tuvas spēles, un , galvenais, patiesi ļoti jautras spēles, jo es izbaudīju katru sekundi no tās, tāpēc es pat nebēdājos par tām zaudētajām spēlēm. Trešajā spēlē mēs nospēlējām ļoti labi, taču ceturtajā spēlē Ciuvas ieslēdza iekšā savu iekšējo Squishy un iesita vārtus pēdējās spēles sekundēs, kā rezultātā mēs zaudējām sērijā 1-3.

 

Pēc tam, kad mēs tikām nosūtīti uz apakšējo zaru, es apsolīju Ciuvas, ka mēs atkārtoti tiksimies finālā, jo es gribēju revanšēties. Mēs jau iepriekš spēlējām pret Kio komandu un nosūtījām viņus uz apakšējo zaru, kurā viņi izcīnīja ceļu līdz apakšējā zara ceturtajam raundam, tāpēc mēs bijām pārliecināti, ka mums izdosies atkārtoti viņus uzvarēt. Mēs pielietojām to pašu taktiku, ko parasti - es ieturēju defensīvu pozīciju, kamēr riberijs bija mūsu galvenais uzbrukuma virzītājspēks un havitt vienkārši mums abiem pielāgojās, esot vienmēr tieši tur, kur mēs gribējām, lai viņš ir. Tajā mačā mums bija ļoti jautri un mūsu TeamSpeak’ā virmoja labas emocijas un es domāju, ka tas tieši bija tas, kas ļāva mums spēlēt tik labi, jo bijām relaksēti un mierīgi. Mēs uzvarējām Kio komandu 3-0 sērijā un ar augsti paceltu galvu mēs iesoļojām lielajā finālā, tādējādi izpildot savu solījumu, ko iepriekš izteicu Ciuvas’am.

 

Neskatoties uz to, ka mēs zaudējām, mums visiem bija ļoti jautri visa turnīra garumā, es atzinos saviem komandas biedriem, ka es viņus mīlu un es lepojos ar viņiem. Mēs spēlējām ļoti labi un galu galā ieguvām otro vietu, kas ir augstāk nekā es gaidīju. Šis LAN bija lieliska pirmā pieredze, uzvaras mums lika justies pacilāti un bija prieks iepazīt tuvāk latviešu spēlētājus. Paldies, ka uzņēmāt mūs.”

/Krowned par Upper bracket finālu un Lower bracket round 4/

 

Lielajā finālā Team Krowned jau trešo reizi turnīra ietvaros tikās ar Team Ciuvas, mēģinot revanšēties. Team Krowned komandai bija jāuzvar divas BO5 sērijas, kamēr viņu pretiniekiem vajadzēja tikai vienu uzvarētu sēriju. Ja pirms tam abām komandām savstarpējos mačos bija līdzīgi rezultāti, tad lielajā finālā Team Ciuvas spēlēja ļoti pārliecinoši un visās spēlēs ar 5 vārtu starpību apspēlēja savus pretiniekus ar rezultātiem 5:0; 5:0; 6:1, tādējādi kļūstot par GOEXANIMO Rocket League Teambuilder #7 čempioniem!

 

“Man no sākta gala nebija pārliecības, ka mēs tālu tiksim, kur nu vēl iegūsim pirmo vietu, jo pirmie divi mači pret Refke un GARSHO tika zaudēti, tādējādi daļa no manis vienkārši pamira, domājot, ka mēs pat netiksim ārā no grupām, taču mums izdevās saņemties un galu galā uzvarot atlikušos trīs mačus pret Krowned, FlyingMidget un FleiK. Tas ļāva mums ierindoties 3. vietā grupā. Un no tā brīža mēs vēlāmies cauri izslēgšanas spēlēm kā tanks, nezaudējot nevienu sēriju. Visa turnīra garumā mūsu komandā valdīja spraigas emocijas, ‘highfive’ pēc katriem gūtiem vārtiem, un, protams, alus. Uzskatu, ka mūsu komunikācija spēļu laikā bija sasodīti laba, mēs visi bijām enerģiski un neslinkojām runāt viens ar otru, kas arī ļāva mums virzīties uz priekšu. Pēc tam, kad mēs nosūtījām Krowned’a komandu uz Losers bracket round 4, mēs ļoti cerējām, ka Krowned’a komanda uzvarēs, tādējādi mums nāktos spēlēt pret viņu trešo reizi, un beigu beigās tā arī notika. Es domāju, ka pretiniekiem morāle spēlē pret mums bija nedaudz kritusies, ņemot vērā to, ka vēl pirms fināla ar viņiem spēlējām divreiz, un abas reizes arī uzvarējām. Mēs jau viņus pirms spēles jokodamies ‘tauntojām’, sakot, ka pazemosim viņus arī trešo reizi, kas arī izrādījās patiesība, finālā mēs spēlējām ļoti pārliecinoši un visas spēles uzvarējām ar milzīgu pārsvaru. Man, uzvarot paša organizētajā pasākumā, sajūtas bija neaprakstāmas. Smaids līdz ausīm, alus puncī, lieliski komandas biedri un super labs noskaņojums padarīja to vakaru fenomenālu. Paldies visiem, kas piedalījās, y’all are the best <3”

/kapey par lielā fināla spēli pret Team Krowned un turnīru kopumā/

 

Turnīra čempioni - Team Ciuvas (kapey, Ciuvas, Vatafaks)

 

Otrās vietas ieguvēji - Team Krowned (Riberijs, Krowned, havitt)

 

Sakām lielu paldies visiem tiem, kas ieradās ciemos pie mums un ņēma dalību šajā pasākumā! Savukārt visiem tiem, kam šoreiz iespējami neizdevās atbraukt, vēlamies atgādināt, ka Rocket League pasākumi pie mums notiek regulāri, tā kā atliek vien sekot līdzi jaunumiem, lai nepalaistu garām nākamo GOEXANIMO rīkoto Rocket League turnīru!

 

Tāpat arī atgādinam, ka jaunais klubs strādā arī darba dienās! Droši nāc ciemos pie mums ēst pusdienas vai uzspēlēt kādu datorspēli, PlayStation 4 vai galda spēles!


Raksta autors: kapey