eXanimo pirmsākumi meklējāmi tālajā 2009.gadā kad vairāki datorspēļu entuziasti apvienojās komandā, lai kopā spēlētū Counter-Strike:Source.

Laikam ejot, komandas sastāvs mainijās, taču kodols vienmēr palika nemainīgs. Mēs visi bijām tik atšķirīgi, taču kopā mūs saturēja kaisle pret video spēlēm. Katrs, kurš reiz ir spēlējis eXanimo komandas sastāvā atcerās šos laikus ar smaidu sejā: vēli treniņi, negulētas naktis, izbraucieni uz turnīriem, dusmīgas draudzenes, emocijas, prieki un asaras - tās ir tās lietas, kas raksturo eXanimo komandu!

Komandas nosaukums, eXanimo, ir aizgūts no latīņu valodas un tas nozīmē "no sirds un no dvēseles", kas perfekti atspoguļo mūsu mīlestību pret video spēlēm un esportu!

..eXanimo, ir aizgūts no latīņu valodas un tas nozīmē "no sirds un no dvēseles", kas perfekti atspoguļo mūsu mīlestību pret video spēlēm un esportu..

Laikam ejot mēs visi izaugām, mūsu dzīves izmainījās.

Kāds aizbrauca uz ārzemēm, kāds kļuva par profesionālu pokera spēlētāju, kāds kļuva par fitnesa treneri un vēl kāds, laimīgu sakritību rezultātā, uzsāka savu biznesu. Taču, neskatoties uz to, viens ir skaidrs: mums visiem joprojām patīk spēlēt!

Tieši ar šādu domu galvā tika radīts GOEXANIMO klubs! Tā galvenais mērķis bija veicināt esporta attīstību Latvijā sniedzot iespēju video spēļu entuziastiem ne vien atrast sev jaunus domubiedrus, bet gan arī veidot kopīgas komandas un piedalīties klātienes turnīros gūstos vērtīgu pieredzi tepat, Rīgas sirdī, Vecrīgā.

GOEXANIMO klubs bija kā oāze geimeriem

2020.gada 15.maijā, ņemot vērā tā laika situāciju Latvijā un visā pasaulē saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatīšanos, tika pieņemts stratēģisks lēmums likvidēt kluba darbību, kas nozīmēja to, ka GOEXANIMO Vecrīgas klubs savas durvis slēdza uz visiem laikiem.

Kluba pastāvēšanas laikā tika aizvadīti neskaitāmi esporta turnīri daudz un dažādās disciplīnās sniedzot to dalībniekiem iespēju gūt pozitīvas emocijas un veselīgu adrenalīna devu pavadot laiku kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Šīs emocijas un atmiņas kluba apmeklētāji atcerēsies līdz pat sirmam vecumam!

..2020.gada 15.maijā, GOEXANIMO Vecrīgas klubs savas durvis slēdza uz visiem laikiem..

Kluba pastāvēšana nebūtu bijusi iespējama bez..

Spēlētājiem - tikai pateicoties Jums, mums visiem bija iespēja kopā piedzīvot fantastiskus mirkļus un gūt neaizmirstamu pieredzi un emocijas kādas nekad nebūs iespējams gūt online turnīros! Visi, kas reiz ir spēlējuši kaut vienā klātienes turnīrā zin, ka spēlēt online turnīros ir tas pats, kas ēst konfekti ar visu papīrīti: īstā sacensību garša slēpjas tieši klātienes turnīros un emocijas, kas tiek gūtas piedaloties un uzvarot tajos ir neaprakstāmas.

Sponsoriem - no sirds sakam milzīgu paldies tādām kompānijām kā Zowie, HyperX, Monster Energy, GGWP.PRO, MSI, Redbull, Samsung, Tet, LG, Latvijas Basketbola Savienībai un daudzām citām par to, ka bija ar mums, ticēja mūsu sapnim un palīdzēja mums to īstenot!