Jaunākie raksti
Nov 14 - FIFA 19

PSX.lv FIFA19 #1

Turpinām iepriecināt konsoles cienītājus! Novembra beigās, 30. novembrī, mēs sadarbībā ar PSX.lv organizējam FIFA19 turnīru uz PlayStation 4 platformas! Kā tad noritēs šis pasākums? Uzzini, lasot tālāk!

Nov 14 - League of Legends

League of Legends TeamBuilder #10 FINĀLS

2018. gads praktiski jau aizvadīts un esam smagi cīnījušies par iespēju nokļūt League of Legends Team Builder finālā, kurš norisināsies 1. - 2. decembrī. Par balvām parūpēsies MONSTER ENERGY, kuri visas dienas garumā atradīsies klubā un parūpēsies par mūsu labklājību.

Nov 13 - Rocket League

Atskats uz Rocket League TeamBuilder #7

Sestdien, 10. novembrī, veiksmīgi aizvadījām septīto GOEXANIMO Rocket League Teambuilder pasākumu! Cik spēlētāji pieteicās, kuri spēlētāji kļuva par kapteiņiem un kura komanda galu galā kļuva par turnīra čempioniem? Uzzini, lasot tālāk!

Nov 12 - GOEXANIMO

Drinks and Dragons, GOEXANIMO telpās #2!

Ar prieku paziņojam, ka šī gada 24. Novembrī GOEXANIMO telpās norisināsies Drinks and Dragons pasākums! Kā jau ierasts, vadītāji mūs lutinās ar dažādām galda lomu spēlēm un neaizmirstamiem piedzīvojumiem, taču šoreiz varēsim pieķerties naksnīgiem stāstiem, spēlējot līdz pulksten 3:00.

Nov 12 - GOEXANIMO

GOEXANIMO Beer Pong MINIturnīrs #5

Izsludinām GOEXANIMO Beer Pong MINIturnīru #5 jau šo piektdien, 16. novembrī! Vietu skaits ir ierobežots, tāpec pasteidzies, piesakies un apmaksā komandas dalības maksu, lai rezervētu sev vietu šajā mini-turnīrā! Vieta TIKAI 8 KOMANDĀM - Kas pirmais brauc, tas pirmais metīs bumbas!