Jaunākie raksti
Jul 19 - Overwatch

Overwatch Teambuilder pasākums

Kas var būt labāks, par karstu spēli karstā laikā! Sestdien, 11.augustā, aicinam visus Overwatch fanus uz GOEXANIMO E-sporta bāru, kur norisināsies Overwatch Teambuilder pasākums! Šoreiz, pasākumā vēl vairāk spēles veidu un vēl vairāk jautrības.

Jul 12 - NHL 18

PSX.lv NHL18 #2

Pēc ļoti ilgas pauzes 27. jūlijā pie mums, sadarbībā ar PSX.lv, atgriežas NHL turnīrs uz PlayStation 4 platformas! Kā tad noritēs šis pasākums? Uzzini, lasot tālāk!

Jul 10 - CS:GO

GOEXANIMO CS:GO 2x2 #9 atskats

Veiksmīgi sestdien, 7.jūlijā GOEXANIMO klubā aizvadījām devīto CS:GO 2 pret 2 turnīru, kurš kā jau ierasts tika aizvadīts izmantojot Retake mode! Ja vēlies uzzināt kurš spēlētāju duets šoreiz izrādijās labākais kļūstot par turnīra čempioniem - lasi tālāk!

Jul 09 - League of Legends

League of Legends #7 TeamBuilder

Vasaras karstajās dienās nelielai atelpai no saules piedāvājam brīnišķīgu iespēju piedalīties GGWP League of Legends #7 TeamBuilder pasākumā, kurā pirmās vietas ieguvēji katrs savā īpašumā saņems Bloody datorpeli! Droši ņemiet līdzi līdzjutējus, kuri paralēli turnīram varēs izbaudīt dažādas citas kluba piedāvātās izklaides kā piemēram Playstation, galda spēles vai arī vienkārši baudīt bārmeņa piedāvātos labumus. Sīkāk par turnīru lasi zemāk!

Jul 09 - Dota 2

Dota 2 Teambuilder #6 Atskats

Pēc ilgāka laika tika aizvadīts nu jau sestais GOEXANIMO Dota2 Teambuilder pasākums, kurš norisinājās pagājušo Sestdien (30.06). Cik spēlētāji pieteicās uz šīs disciplīnas pasākumu, kā tika sadalītas komandas un kurš tad izrādījās labākais kapteinis, nokomplektējot čempiona titula iegūstošo komandu? Uzzini lasot tālāk!

Jaunākais forumā

Looking for a team (LAN +ONLINE)
No @robb_x iekš Meklēju komandu/komandas biedrus
Team EntineX meklē spēlētājus
No @BOLOR_BOY iekš Meklēju komandu/komandas biedrus
Internacionāla CSGO komanda
No @7zip iekš Meklēju komandu/komandas biedrus
Pārdodu i5 3470 + asrock h61m-vg4 = 80€
No @Zvede iekš Pārdodu / Pērku
Meklēju komandu
No @Piparso iekš Meklēju komandu/komandas biedrus
Vai plānojās HOTS turnīrs?
No @EvilOff iekš Turnīri