Jaunākie raksti
Aug 22 - Overwatch

Overwatch Teambuilder 3v3 #1

Uzsāc skolas gaitas ar Overwatch LAN balīti! Sestdien, 2.septembrī, aicinam visus Overwatch fanātus uz GOEXANIMO E-sporta bāru, kur norisināsies Overwatch Teambuilder pasākums!

Aug 22 - Rocket League

Rocket League Teambuilder #1 atskats!

Svētdien (20.08) veiksmīgi aizvadījām pirmo GOEXANIMO Rocket League Teambuilder #1 pasākumu! Cik spēlētāji pieteicās, kuri spēlētāji kļuva par kapteiņiem un kura komanda galu galā kļuva par turnīra čempioniem? Uzzini, lasot tālāk!

Aug 19 - GOEXANIMO

Ekskluzīva intervija ar latviešu CS:GO spēlētāju Flarich!

Jūsu uzmanībai - pirmais latviešu CS:GO spēlētājs, kas sasniedzis Minor līmeņa turnīru - Vadims ‘Flarich’ Karetins!

Aug 18 - NHL 2k17

Pirmais NHL'17 turnīrs ir klāt!

Beidzot ir pienācis arī laiks NHL'17 turnīram GOEXANIMO E-sporta bārā! Aicinam visus šīs disciplīnas interesentus 25.augustā ierasties uz PlayStation4 turnīru GOEXANIMO eSporta klubā Riharda Vāgnera ielā 5, Vecrīgā! Arī šoreiz pasākums notiks piektdienas vakarā no plkst. 19:00.

Aug 18 - GOEXANIMO

5 lietas, kas Tev jāzin par jaunajiem MSi Infinite datoriem

Katra geimera dzīve pienāk brīdis kad tam jāsaliek sev jauns spēļu dators un nereti viņš/viņa jau zin kā tas darāms, jo cik gan sarežģīti tas var būt zinot, ka lielākā daļa datora detaļu der tikai vienā konkrētā vietā uz mātes plates vai datora keisā. Un pat ja kaut kas neizdodās, vienmēr atrodās kāds draugs vai paziņa, kas var sniegt palīdzīgu roku. Sliktākajā gadījumā arī YouTube platforma ir pilna ar dažādiem ‘how to’ video par šo tematu.

Aug 15 - League of Legends

League of Legends Teambuilder #3

Jau jūlijā veiksmīgi novadījām League of Legends Teambuilder pasākumu un pateicoties cilvēku lielajai atsaucībai izlēmām šādu pasākumu rīkot arī augustā! Tad nu oficiāli izziņojam GOEXANIMO League of Legends Teambuilder #3, kurš notiks 27.augustā! Kā tad noritēs šis pasākums? Uzzini lasot tālāk!

Aug 15 - NBA 2K

NBA 2k17 #2 turnīra atskats!

Pagājušo piektdien (11.08) pie mums GOEXANIMO klubā notika jau otrais NBA 2k17 turnīrs uz PlayStation4, kas šoreiz pulcēja kvēlākos basketbola spēles fanus 10 cilvēku sastāvā.

Aug 14 - Counter-Strike :GO

Zowie GOEXANIMO CS:GO 5x5 #4 atskats

Ar lielu prieku varam teikt, ka šajā nedēļas nogalē notikušaias Zowie GOEXANIMO CS:GO 5x5 #4 turnīrs ir veiksmīgi noslēdzies! Kādi bija šī turnīra lielākie pārsteigumi, kādas bija spēlētāju domas par atsevišķām turnīra spēlēm, kuras komandas (un to spēlētaji) ieguva sev HLTV.org profilus un kura komanda tad beigu beigās kļuva par turnīra čempioniem? Uzzini lasot tālāk!

Aug 11 - Counter-Strike :GO

CS:GO 101: Kā setupoties LANā un kā maksimizēt savu FPS!

Pēc virsraksta var šķist, ka šajā rakstā tiks aprunātas jau “visiem” zināmas un pašsaprotamas lietas saistībā ar CS:GO, taču no pieredzes zinam teikt, ka ne viss, kas ir pašsaprotams un zināms kādam indivīdam (vai kopai) ir tāds arī citiem!

Aug 11 - Counter-Strike :GO

*PLAYOFF IZLIKTS* Zowie GOEXANIMO CS:GO 5x5 #4

Ātri gan tā vasara paiet! Vasaras pēdējais mēnesis Augusts jau klāt un līdz ar augustu nāk vasaras pēdējais lielais GOEXANIMO CS:GO 5 pret 5 turnīrs kurš norisināsies divu dienu garumā no 12 līdz 13.augustam!

Aug 07 - NBA 2K

NBA 2k17 #2 turnīrs!

Ir pagājis tikai nedaudz ilgāk par mēnesi kopš iepriekšējā NBA 2k17 turnīra un esam gatavi vēl vienam lieliskam pasākumam šajā spēļu disciplīnā uz PlayStation4 spēļu konsolēm. Arī šoreiz pasākums notiks piektdienas vakarā 11.08. no plkst. 19:00

Aug 06 - Hearthstone

HearthStone 1v1 #2

Pienācis laiks mūsu otrajam GOEXANIMO Hearthstone 1 pret 1 turnīram, kurš norisināsies 19.augustā! Šoreiz, atšķirībā no pagājušā pasākuma, turnīrs ir ar dalības maksu, taču līdz ar dalības maksu nāk arī balvu fonds!

Aug 05 - Rocket League

Rocket League Teambuilder #1

Vasara straujiem soļiem tuvojas beigām, tāpēc steidzamies visus lutināt ar šīs vasaras pēdējo LAN pasākumu Rocket League disciplīnā! Šoreiz tas būs jau citās disciplīnās veiksmīgi implementētais Teambuilder pasākums, kurš norisināsies 20. augustā!

Aug 04 - GOEXANIMO

Jaunā mājaslapa 101: Kā izveidot komandu, pieteikties turnīram un apmaksāt dalību!

Tad nu bez liekiem ievadiem - esam izveidojuši īsu pamācību kā jaunās mājaslapas izveidot komandu, pieteikties turnīriem un apmaksāt dalību tajos!

Aug 02 - GOEXANIMO

PUBG Squad LAN Events 4.augustā!

Kaut kas jauns un nebijis! Šo piektdien (4.augustā) sākot ar 20:00 vakarā GOEXANIMO E-sporta bārā Riharda Vāgnera ielā 5 norisināsies Latvijā pirmais PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS LAN Squad pasākums, kurā dalību ņems 4 komandas!

Aug 01 - GOEXANIMO

Augusta pasākumu kalendārs!

Atvainojamies Jums, dārgie draugi, bet ar pārēju uz jauno mājaslapu nedaudz iekavējās mūsu Augusta pasākumu kalendārs! Bet nu - labs nāk ar gaidīšanu un Jūsu uzmanībai GOEXANIMO 2017.gada augusta pasākumu kalendāru!

Aug 01 - League of Legends

LoL Teambuilder #2 atskats

Ar milzīgu prieku varam teikt, ka svētdien (30.07) veiksmīgi aizvadījām otro GOEXANIMO League of Legends Teambuilder pasākumus! Cik tad spēlētāji pieteicās uz šīs disciplīnas pasākumu, kā tika sadalītas komandas, kurš tad izrādijās labākais kapteinis nokoplektējot komandu, kas kļuva par čempioniem? Uzzini lasot tālāk!

Jul 31 - Dota 2

Dota2 Teambuilder #3 Atskats

Veiksmīgi noritējis nu jau trešais GOEXANIMO Dota2 Teambuilder pasākums, kurš norisinājās pagājušo sestdien (29.07)! Cik tad liels skaits spēlētāju ieradās uz šo pasākumu, kā tika sadalītas komandas un kurš tad izrādijās labākais kapteinis nokoplektējot komandu, kas kļuva par čempioniem? Uzzini lasot tālāk!

Jul 26 - Counter-Strike :GO

CS:GO 2x2 #3 Atskats!

Neliels ieskats tajā kā noritēja pirmais GOEXANIMO CS:GO 2 pret 2 turnīrs ar Retake mode!

Jul 26 - GOEXANIMO

Teambuilder Weekends Atgriežas!

Jūlijs atgriežās ar Teambuilder Weekend, kas notiks 29 (Dota2) un 30.jūlijā (League of Legends)!

Jul 26 - Rocket League

Rocket League 2x2 #1 Atskats

Neliels ieskats tajā kā notika pirmais GOEXANIMO Rocket League 2 pret 2 pasākums 30.jūnija vakarā!

Jul 25 - GOEXANIMO

GOEXANIMO kluba datori, monitori un perifērijas!

Neliels ieskats tajā, kas atrodams mūsu kluba telpās jeb uz kādiem datoriem, monitoriem un to perifērijām mēs piedāvājam geimot mūsu klientiem!

Jaunākais forumā

Overwatch spēlētāji Latvijā
@teeja Artūrs Slikšāns
sestdiena, 12. augusts 2017 00:31
Overwatch spēlētāji Latvijā
@Zvede Karlis Svede
piektdiena, 11. augusts 2017 11:49