Jaunākie raksti
Dec 11 - League of Legends

League of Legends TeamBuilder #10 FINĀLA atskats

Pagājušajā nedēļas nogalē tika aizvadīts pirmais League of Legends Team Builder fināls, kurš norisinājās divas dienas. Turnīra galvenie sponsori bija MONSTER ENERGY, kuri parūpējās par finansiālu un morālu atbalstu.

Nov 27 - GOEXANIMO

GOEXANIMO Beer Pong MINIturnīrs #6

Izsludinām GOEXANIMO Beer Pong MINIturnīru #6 jau šo piektdien,30 novembrī! Vietu skaits ir ierobežots, tāpec pasteidzies, piesakies un apmaksā komandas dalības maksu, lai rezervētu sev vietu šajā mini-turnīrā!

Nov 21 - CS:GO

Gada pēdējais CS:GO 5x5 turnīrs ir klāt!

Pēc nedaudz ieturētas pauzītes ir pienācis laiks noslēgt šī gada CS:GO pasākumu kalendāru ar 2018.gada pēdējo lielo GOEXANIMO CS:GO 5 pret 5 turnīru, kas norisināsies divu dienu garumā no 15 līdz 16.decembrim!

Nov 14 - FIFA 19

PSX.lv FIFA19 #1

Turpinām iepriecināt konsoles cienītājus! Novembra beigās, 30. novembrī, mēs sadarbībā ar PSX.lv organizējam FIFA19 turnīru uz PlayStation 4 platformas! Kā tad noritēs šis pasākums? Uzzini, lasot tālāk!

Nov 14 - League of Legends

League of Legends TeamBuilder #10 FINĀLS

2018. gads praktiski jau aizvadīts un esam smagi cīnījušies par iespēju nokļūt League of Legends Team Builder finālā, kurš norisināsies 1. - 2. decembrī. Par balvām parūpēsies MONSTER ENERGY, kuri visas dienas garumā atradīsies klubā un parūpēsies par mūsu labklājību.