Jaunākie raksti
Jan 16 - League of Legends

GOEXANIMO League of Legends TeamBuilder #11

Sveicam visus jaunajā 2019. gadā un līdz ar to oficiāli atklājam otro sezonu League of Legends Team Builder disciplīnā! Aicinam Jūs apmeklēt šī gada atklāšanas Team Builder pasākumu 26. janvārī plkst 09:00 (drafts sāksies plkst 09:30).

Jan 15 - GOEXANIMO

Table top RPG Day @GoExanimo

Ar prieku (un nelielu aizkavēšanos) paziņojam, ka šī gada 19. Janvārī, GOEXANIMO telpās norisināsies Table Top RPG Day pasākums! Kā jau ierasts, vadītāji mūs lutinās ar dažādām galda lomu spēlēm un neaizmirstamiem piedzīvojumiem. Pasākums plānots divās laika grupās, dienas un nakts, tāpēc neaizmirsti anketā atzīmēt sev ērto laiku!

Jan 07 - GOEXANIMO

GOEXANIMO Beer Pong MINIturnīrs #7

Izsludinām GOEXANIMO Beer Pong MINIturnīru #7 jau 18.janvārī! Vietu skaits ir ierobežots, tāpec pasteidzies, piesakies un apmaksā komandas dalības maksu, lai rezervētu sev vietu šajā mini-turnīrā! Vieta TIKAI 8 KOMANDĀM - Kas pirmais brauc, tas pirmais metīs bumbas!

Dec 21 - GOEXANIMO

GOEXANIMO Beer Pong turnīrs #8

Izsludinām GOEXANIMO Beer Pong turnīru #8 piektdien 28. decembrī! Vietu skaits ir ierobežots, tāpec pasteidzies, piesakies un apmaksā komandas dalības maksu, lai rezervētu sev vietu šajā turnīrā!

Dec 19 - CS:GO

Zowie BenQ GOEXANIMO CS:GO 5x5 #14 atskats!

Pagājušajā nedēļas nogalē, no 15 līdz 16. decembrim, noslēdzām 2018.gada CS:GO pasākumu kalendāru ar šīs sezonas pēdējo, lielo GOEXANIMO CS:GO 5 pret 5 turnīru! To šoreiz rīkojām sadarbībā ar mūsu foršo partneri Zowie BenQ, kas pasākumu atbalstija finansiāli!