Jaunākie raksti
Oct 17 - League of Legends

GOEXANIMO TeamBuilder #9

Vēsajās rudens dienās GOEXANIMO aicina Jūs uz vienu no sezonas pēdējiem League of Legends Team Builder turnīriem pirms lielā fināla gada beigās, kurš norisināsies 3. novembrī.

Oct 16 - NHL 19

Pirmais PSX.lv NHL 19 turnīrs!

Tā kā pirms nepilna mēneša iznāca šī spēle un visi šīs franšīzes cienītāji jau paspēja izmēģināt savas veiklās rokas pie jaunām spēles fizikām, tad aicinām visus interesentus 2. novembrī piedalīties mūsu pirmajā GOEXANIMO NHL19 turnīrā, kas norisināsies ar mūsu sadarbības partneri PSX.lv! Kā tad noritēs šis pasākums? Uzzini, lasot tālāk!

Oct 14 - GOEXANIMO

GOEXANIMO Beer Pong turnīrs #7

Ceram, ka esat kārtīgi iesildījušies mūsu mini-beer pong turnīru sērijā. Vai esat gatavi kaut kam patiešām lielākām? Izsludinām GOEXANIMO Beer Pong turnīru #7 jau piektdien, 19. oktobrī! Vietu skaits ir ierobežots, tāpec pasteidzies, piesakies un apmaksā komandas dalības maksu, lai rezervētu sev vietu šajā turnīrā!

Oct 10 - Rocket League

Rocket League Teambuilder #7

Uzmanību visi Rocket League spēlētāji! Pie mums GOEXANIMO klubā notiks Rocket League Teambuilder #7 pasākums, kurš norisināsies 27. oktobrī! Kā tad noritēs šis pasākums? Uzzini, lasot tālāk!

Oct 09 - CS:GO

Zowie BenQ GOEXANIMO CS:GO 5x5 #13 turnīra atskats!

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 6 līdz 7. oktobrim, GOEXANIMO klubā aizvadījām trīspadsmito CS:GO 5x5 turnīru Vecrīgas kluba vēsturē! To šoreiz rīkojām sadarbībā ar mūsu foršo partneri Zowie BenQ, kas pasākumu atbalstija finansiāli!