Jaunākie raksti
Mar 18 - GOEXANIMO

GOEXANIMO GAMING NIGHT #12

GOEXANIMO Gaming Night atgriežās aprīlī! Šī būs jau divpadsmitā nakts GOEXANIMO kluba vēsturē, kurā mūsu klientiem tiek dota iespēja pavadīt veselu nakti kopā ar draugiem spēlējot savas mīļākās spēlēs!

Mar 18 - Beer Pong

GOEXANIMO Beer Pong turnīrs #10

Izsludinām GOEXANIMO Beer Pong turnīru #10 piektdien 22. martā! Vietu skaits ir ierobežots, tāpec pasteidzies, piesakies un apmaksā komandas dalības maksu, lai rezervētu sev vietu šajā turnīrā!

Mar 14 - Dota2 Teambuilder

Dota2 Teambuilder #9

[D]rosme, [O]ptimisms, [T]aktika, [A]tjautība [2]x5 EUR ir tikai daļa no īpašībām un prasmēm, kas jums būs nepieciešamas, lai uzvarētu Dota 2 Teambuilder #9, kurš norisināsies 30.martā. Ielūkojies un aizņem sev vietu reģistrējoties!

Mar 13 - FIFA 19

PSX.LV FIFA19 #2 GOEXANIMO telpās 29.martā!

Turpinām iepriecināt konsoles cienītājus! Marta pēdējā piektdienā, 29. martā, mēs sadarbībā ar PSX.lv organizējam FIFA19 turnīru uz PlayStation 4 platformas! Kā tad noritēs šis pasākums? Uzzini, lasot tālāk!

Mar 12 - Rocket League

Rocket League TeamBuilder #8 Atskats

Sestdien, 9. martā, veiksmīgi aizvadījām astoto GOEXANIMO Rocket League Teambuilder pasākumu! Cik spēlētāji pieteicās, kuri spēlētāji kļuva par kapteiņiem un kura komanda galu galā kļuva par turnīra čempioniem? Uzzini, lasot tālāk!