Jaunākie raksti
Dec 07 - CS:GO

Noslēdzam CS:GO gadu ar clutch treniņu!

Ar prieku paziņojam, ka decembra vidū GOEXANIMO esporta klubā norisināsies kārtējais CS:GO 2 pret 2 turnīrs, kurš šoreiz notiks sestdien, 14.decembrī!

Dec 07 - Overwatch

Decembra Overwatch Teambuilder

Iesildīsim Ziemassvētkus ar karstu Overwatch turnīru! Pēc iepriekš lieliski aizvadīta turnīra, kā arī palielināta pieprasījuma motivēti, esam priecīgi paziņot, ka Svētdien, 22. decembrī, esiet laipni gaidīti GOEXANIMO klubā uz Overwatch Teambuilder! Ierašanās un reģistrācija sākot no 10:30, Teambuilder sākums 11.00. Pasākuma dalības maksa ir 10 EUR (Dalības maksu sniegt ir iespējams uz vietas, kā arī tiešsaistē Goexanimo mājas lapā).

Dec 05 - GOEXANIMO

Galda spēļu vakari GoExanimo telpās!

Acinam jūs visus apciemot GOEXANIMO 11. Un 18. Decembrī, un piedalīties Galda Spēļu Vakarā. Būs pieejamas daudz un dažādas interesantas spēles (Kuras mūsu klubam ir sagādājuši lieliskie Brain Games!), kā arī daudz siltas tējas, siltu cilvēku un cerams arī siltu emociju.

Dec 05 - Tabletop RPG

Decembra TTRPG Diena

Ieskandini Ziemas saulgriežus ar varenu piedzīvojumu!

Dec 03 - TeamFight Tactics

TeamFight Tactics #6

Trešdien, 4. decembrī klubā GOEXANIMO norisināsies jau sestais TeamFight Tactics mini turnīrs. Vēlamies informēt ka turnīrs norisināsies pie nosacījuma, ka savāksies vismaz 14 dalībnieki.