Jaunākie raksti
Dec 05 - GOEXANIMO

Galda spēļu vakari GoExanimo telpās!

Aicinam jūs visus apciemot GOEXANIMO 29.janvārī un piedalīties Galda Spēļu Vakarā. Būs pieejamas daudz un dažādas interesantas spēles (Kuras mūsu klubam ir sagādājuši lieliskie Brain Games!), kā arī daudz siltas tējas, siltu cilvēku un cerams arī siltu emociju.

Jan 21 - League of Legends

League of Legends TeamBuilder #19

2020. gada jaunā League of Legends sezona var sākties! Ar lielu prieku aicinām Jūs pieteikties pirmajā, gan spēles, gan GOEXANIMO sezonas atklāšanas pasākumā, kurš norisināsies sestdien, 1. februārī.

Jan 10 - Rocket League

Rocket League ir atpakaļ ar Teambuilder #11!

Uzmanību visi Rocket League spēlētāji! Pie mums GOEXANIMO klubā notiks Rocket League Teambuilder #11 pasākums, kurš norisināsies 8. februārī! Kā tad noritēs šis pasākums? Uzzini, lasot tālāk!

Jan 09 - GOEXANIMO

Meklējam satura veidošanas mācekli

Esam sapratuši, ka ikdienas steigā daudzo projektu jūrā bieži vien esam pārāk noslogoti, lai spētu izdarīt visu pašiem priekš sevis. Tāpēc esam radijuši jaunu un ļoti interesantu vakanci - GOEXANIMO satura veidošanas māceklis!

Jan 09 - Fortnite

BESL Pro Fortnite Skill Contest jau šodien, 9. janvārī!

Beidzot tas brīdis ir pienācis! Baltijas esporta līga pievieno daudzu spēlētāju iecienītu spēli Fortnite! Jāsaka gan, ka tas ir pasniegts vairāk kā jautrs pasākums, kura nosaukums ir Skill contest, Fortnite spēlētāju kopienai nevis kā atsevišķa esporta disciplīna. Katru mēnesi kādam spēlētājam būs iespēja tikt pie pavisam jauna SAMSUNG monitora!