Aicinam praksē: Discord kopienas vadītāju

Pienākumi:

  • Aktīvi iesaistīties sarunās un atbildēt uz jautājumiem;

  • Uzklausīt lietotāju pretenzijas un ieteikumus;

  • Moderēt servera informācijas plūsmu;

  • Izveidot Goexanimo turnīriem nepieciešamo servera sturkūru;

  • Izstrādāt, prezentēt un pēcāk īstenot Discord kopienas attīstības plānu, kas vērsts uz servera aktivitātes veicināšanu un jaunu lietotāju piesaisti;

  • Veikt Discord servera Insights statistikas apkopošanu un analīzi.

Prasības:

  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas (rakstiski);

  • Lieliskas komunikācijas prasmes un augsta atbildības sajūta;

  • Uz detaļām un plānošanu orientēta personība;

  • Spēja uzņemties iniciatīvu, patstāvīgi atrisināt problēmas un pieņemt lēmumus;

  • Radoša, azartiska un pozitīvi domājoša personība;

  • Regulāra video spēļu spēlēšana un izpratne par gaming kultūru;

  • Izcilas platformas Discord lietošanas iemaņas.

Vēlams:

  • Iepriekšēja video spēļu komūnu vadīšanas un/vai moderēšanas pieredze;

  • Padziļinātas zināšanas par esportu un video spēļu industriju.

Goexanimo piedāvā:

  • Praksi uz jauniešu auditoriju orientētā uzņēmumā;

  • Fleksiblu darba grafiku;

  • Apmācības un izaugsmes iespējas;

  • Draudzīgu kolektīvu.

Interesentiem: sūtīt savu CV un motivācijas vēstuli uz epastu info@goexanimo.lv, ar piebildi “Discord kopienas vadītājs”. Sazināsimies ar pretendentiem, kas iekļūs nākošajā atlases kārtā.