Aicinam praksē: Sociālo tīklu menedžeri

Pienākumi:

  • Komunicēt sociālo tīklu lietotājiem;

  • Sociālo mediju plāna īstenošana un satura veidošana;

  • Zīmola atpazīstamības veicināšana;

  • Marketinga materiālu plānošana un izstrādes pārraudzība;

  • Socialo mediju platformu un mārketinga kampaņu rezultātu apkopošana.

Prasības:

  • Izcilas latviešu un angļu valodas zināšanas (gan rakstiski, gan mutvārdos);

  • Lieliskas komunikācijas prasmes un augsta atbildības sajūta;

  • Spēja organizēt savu darbu un iekļauties termiņos;

  • Spēja uzņemties iniciatīvu un strādāt patstāvīgi;

  • Radoša, azartiska un pozitīvi domājoša personība;

  • Virspusējas zināšanas un izpratne par video spēļu kultūru un esportu.

Vēlams:

  • Padziļinātas zināšanas par esportu un video spēļu industriju;

  • Pamatzināšnas Adobe Creative Suite lietošanā (Photoshop / Illustrator).

Goexanimo piedāvā:

  • Praksi uz jauniešu auditoriju orientētā uzņēmumā;

  • Fleksiblu darba grafiku;

  • Apmācības un izaugsmes iespējas;

  • Iespēju strādāt gan ofisā, gan arī no mājām;

  • Draudzīgu kolektīvu.

Interesentiem: sūtīt savu CV un motivācijas vēstuli uz epastu info@goexanimo.lv, ar piebildi “Sociālo tīklu menedžeris”. Sazināsimies ar pretendentiem, kas iekļūs nākošajā atlases kārtā.