Aicinam darbā: Video spēļu komentētāju

Pienākumi:

  • Iepazīties un iegaumēt informāciju par turnīru, kā arī tiešraides scenāriju;

  • Entuziastiski un plūstoši komentēt turnīra spēles;

  • Vadīt sarunas ar otru komentētāju starp spēlēm;

  • Sagatavot jautājumus un novadīt intervijas tiešraižu laikā.

Prasības:

  • Izcilas latviešu un/vai angļu valodas zināšanas (mutvārdos);

  • Laba stila izjūta un kopts ārējais izskats;

  • Atvērta un komunikabla personība;

  • Punktualitāte un spēja sastrādāties komandā;

  • Spēja turnīra tiešraides laikā izveidot stāstu (storyline);

  • Spēja savus personīgos uzskatus atstāt aizkadrā;

  • Padziļinātas zināšanas par vismaz vienu esporta disciplīnu;

  • Spēja nepieciešamības gadījumā apgūt jaunas spēļu disciplīnas.

Vēlams:

  • Iepriekšēja video spēļu komentēšanas pieredze;

  • Padziļinātas zināšanas par vairākām esporta disciplīnām;

  • Pieredze runas mākslā un spēja improvizēt;

  • Pieredze strādājot ar tiešraižu programmatūru un platformām.

Goexanimo piedāvā:

  • Darbu dažādos esporta un gaming projektos;

  • Konkurētspējīgu atalgojumu;

  • Apmācības un izaugsmes iespējas;

  • Draudzīgu kolektīvu.

Atalgojums (neto): līdz 1000 EUR mēnesī (atkarīgs no darbinieka kvalifikācijas un projektu darba apjoma)

Interesentiem: sūtīt savu CV, motivācijas vēstuli un video ierakstu (vismaz 5 minūtes) ar to kā komentē sevis izvēlētu spēli uz epastu info@goexanimo.lv, ar piebildi “Video spēļu komentētājs”. Sazināsimies ar pretendentiem, kas iekļūs nākošajā atlases kārtā.