Feb 06 - GOEXANIMO

Table top RPG Day @GoExanimo #2

Table top RPG Day @GoExanimo

 

Šī gada 16. Februārī, gaidīsim jūs GOEXANIMO telpās, Rihard Vāgnera ielā 5. Kā parasti, varēs izmēģināt kādu foršu lomu spēli, kā arī praktizēties pašam vadīt spēli! Gaidam gan rūditos lomu spēlētājus, gan pilnīgus zaļknābjus!

Dienas un vakara galdi ir bez maksas, savukārt Drinks and Dragons ieejas maksa 5 Eur. Drinks and Dragons dalībnieki arī saņem vienu jebkādu dzērienu kā welcome drinku.

Visas RPG dienas laikā, GOEXANIMO ir apņēmies nodrošināt katru vadītāju ar ūdeni, lai slāpes nebūtu lielākais pretinieks. Kā arī, GoExanimo apmaksās Drinks and Dragons ieeju priekš visiem DMiem!

 

Ceru, ka jūs esat gatavi aizvadīt maģisku vakaru, cīnoties ar pūķiem, glābjot princeses un piekaujot goblinus. Tiekamies!

 

/Jānis Muižnieks - GOEXANIMO Dungeons & Dragons pasākumu vadītājs/

 

Lai pasākuma organizēšana būtu vieglāka un plūstošāka, esam arī izveidojuši šo Discord serveri, kuras ietvaros tiks uzturēta komunikācija ar visām iesaistītajām pusēm! Droši pievienojies, jo šeit varēsi runāt gan par RPG, gan arī dažādām amizantām spēles situācijām! Tāpat arī šis Discord serveris tiks izmantots, lai spēlētājus apvienotu ar spēles vadītajiem un jau laicīgu varētu izrunāt visas nepieciešamās spēles nianses!

 

Table top RPG Day @GoExanimo pasākuma norises grafiks:

  • 10:30 Kafeinīcā ierodas DM, mierīgi sagatavojās un ieņem vietu pie saviem galdiem.

  • 11:00 Sākas piedzīvojumi un jautrība

  • 16:30 Sāk spēlēt vakara galdi

  • 22:00 Sāk spēlēt Drinks and Dragons galdi

  • 2:55 Visas spēles beidzas

 

Tad nu visus ieinteresētos lūdzu pieteiktiess ŠEIT, Pieteikšanās ir obligāta, ja vēlies sev garantēt vietu pie spēles galda! Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma vadītāju Jāni Muižnieku rakstot uz epastu Janis.muiznieks97@gmail.com, vai discordā ierakstot @RoyalDevilzzz