Sep 21 - CS:GO

Tava lielā iespēja pacīnīties par $15,000 / Your chance to fight for $15,000

ENGLISH BELOW

Priecīgas ziņas Baltijas CS:GO spēlētājiem un komandām!

 

Pirmo reizi Baltijas CS:GO vēsturē mūsu reģiona komandām ir iespēja kvalificēties uz turnīru, kura galvenais balvu fonds ir $15,000! Paldies šoreiz jāsaka kolēģiem no Čehijas kompānijas eSuba, kas sadarbībā ar Intel, šī gada oktobrī rīkos pirmo CEE Champions (Central & Eastern Europe Championship) sērijas turnīru. 

 

 

Pats CEE Champions norisināsies laika posmā no 5 līdz 31. oktobrim un paredzēts, ka tajā piedalīsies 32 komandas no 16 dažādām valstīm. Kā jau iepriekš likām noprast, šo valstu sarakstā atrodamas arī mūsu pašu trīs Baltijas valstis (Latvija, Igaunija un Lietuva) un svarīgi atzīmēt, ka katrai no dalībvalstīm atvēlētas veselas 2 vietas galvenajā turnīrā!

 

Ko tas nozīmē? To, ka katras Baltijas valsts 2 labākās komandas no kvalifikācijas turnīriem savu ceļu turpinās tieši CEE Champions Main stage turnīrā! Informāciju par kvalifikācijas turnīriem un kā tiem reģistrēties atradīsi zemāk.

Baltijas kvalifikācijas turnīri

Katras valsts kvalifikācijas process sadalīts divos posmos - open un closed qualifiers. No katra open qualifier 4 labākās komandas turpinās cīņu closed qualifier ietvaros, kur tālak jau tiks noskaidrotas tās 2 komandas, kuras dosies pārstāvēt Baltijas valstis CEE Champions Main stage turnīrā. Dalība kvalifikācijas turnīros ir BEZ MAKSAS!

 

Open qualifier turnīru kalendārs un reģistrācijas saites:

 

Closed qualifier turnīru kalendārs:

Tiesraides

Ar prieku paziņojam, ka esam parūpējušies par to, lai šī turnīra pašas svarīgākās spēles Baltijas komandu izpildījumā redzēt varētu ikviens! Attiecīgi, katras valsts closed qualifier izšķirošās spēlēs, kā arī Baltijas valstu komandu sniegumu CEE Champions Main stage turnīra ietvaros varēsi vērot LIVE tiešraidē GOEXANIMO Twitch kur par spēļu komentēšanu gan latviski, gan angliski parūpēsies mūsu komentētāji Emvy un nobodijs.

 

CEE Champions turnīru atbalsta Intel un Skytech. Vairāk informācijas par viņu produktiem atradīsi apmeklējot saiti www.goexanimo.lv/cee-champions. Savukārt, vairāk informācijas par pašu CEE Champions turnīru un tā norisi atradīsi viņu oficiālajā mājaslapā www.ceechampions.com!

 

Vēlies turpināt saņemt jaunāko informāciju par šo turnīru kā arī apsriest tā norisi? Droši pievienojies GOEXANIMO Discord serverim!

 

Good luck, have fun!

____________________________________________________________________________

 

Great news to all the Baltic CS:GO teams and players!

 

For the first time in Baltic CS:GO history our region has the chance to qualify for an event with a $15,000 prize pool! This time around our ‘thanks’ goes to colleagues from Czech company eSuba who, together with Intel, are organizing their first ever CEE Champions (Central & Eastern Europe Championship) series event in October.

 

 

CEE Champions event is going to take place during the time period from 5th till 31st of October with 32 total participants from 16 different countries. As we might’ve alluded to previously, this country list also contains Baltic state countries (Latvia, Estonia and Lithuania) and it’s worth noting that each participating country gets 2 slots in the Main stage event.

 

What does that mean exactly? It means that the 2 best teams from each of the Baltic state qualifiers are going to proceed to the CEE Champions Main stage event! More info about the qualification process with registration links can be found below.

Baltic qualifiers

The qualification process for each country is divided into two phases - open and closed qualifiers. The 4 best teams from each of the open qualifiers are going to proceed to the closed qualifier, while the 2 best teams from the closed qualifier are going to secure themselves a spot in the CEE Champions Main stage event. Note: there is no entry-fee!

 

Open qualifier calendar and registration links:

  • Estonian Open qualifier #1 - 27th of September - REGISTRATION

  • Estonian Open qualifier #2 - 28th of September - REGISTRATION

  • Lithuanian Open qualifier #1 - 27th of September - REGISTRATION

  • Lithuanian Open qualifier #2 - 28th of September - REGISTRATION

  • Latvian Open qualifier #1 - 27th of September - REGISTRATION

  • Latvian Open qualifier #2 - 28th of September - REGISTRATION

 

Closed qualifier calendar:

  • Estonian Closed qualifier - 30th of September - event page

  • Lithuanian Closed qualifier - 1st of October - event page

  • Latvian Closed qualifier - 2nd of October - event page

Broadcasts

We’re happy to announce that GOEXANIMO is making sure that everyone has the chance to watch the most important games of Baltic state teams via LIVE broadcasts! With that being said, the semi-finals of each closed qualifier and CEE Champions Main stage games played by the Baltic state teams are going to be broadcast on GOEXANIMO Twitch and casted by Emvy and nobodijs.

 

CEE Champions event is supported by Intel and Skytech. More info about their products can be found by visiting www.goexanimo.lv/cee-champions while more info about the CEE Champions event can be found in their official webpage at www.ceechampions.com!

 

Want to stay up to date and discuss Baltic team journey in the event? Feel free to join the GOEXANIMO Discord server!

 

Good luck, have fun!