Informācija

Reģistrācijas beigas
Thursday, 28. September 2017 23:59
Turnīra sākums
Saturday, 30. September 2017 09:00
Turnīra beigas
-
CS:GO
2v2
320€+

Turnīrā tiks spēlētas visas ‘Active duty’ kartes ar izmantotu Retake mode. Šīs kartes ir:

  • Cache

  • Mirage

  • Inferno

  • Overpass

  • Train

  • Cobblestone

  • Nuke

 

Informācija par turnīra norisi:

  • Reģistrācijas beigu termiņš: 28.septembris 23:59

  • Turnīra grupu izlozes diena: 29.septembris

  • Maksimālais komandu skaits: 32 komandas

  • Dalības maksa turnīrā: 20 eur no komandas (10 eur no spēlētāja)

  • Turnīra izspēles formāts: Bracket Group Stage Best of 1 + Single elimination Best of 3

 

Turnīra balvu fonds: 320 EUR

  • 1.vieta - 120 EUR

  • 2.vieta - 80 EUR

  • 3-4.vieta - 60 EUR

 

Turnīra spēļu grafiks:

Bracket Group Stage Best of 1 (8 grupas pa 4 komandām)

09:00-10:30 - A un B Grupas spēles

  • 09:00-09:30 - A1 - BRUTALITY vs LVD

  • 09:00-09:30 - A2 - MansNotHot vs SmirdBetIrOk

  • 09:30-10:00 - A3 - Winner A1 vs Winner A2

  • 09:30-10:00 - A4 - Loser A1 vs Loser A2

  • 10:00-10:30 - A5 - Loser A3 vs Winner A4

 

  • 09:00-09:30 - B1 - GOD vs no ketchup

  • 09:00-09:30 - B2 - 420 vs Sup Beach

  • 09:30-10:00 - B3 - Winner B1 vs Winner B2

  • 09:30-10:00 - B4 - Loser B1 vs Loser B2

  • 10:00-10:30 - B5 - Loser B3 vs Winner B4

 

10:30-12:00 - C un D Grupas spēles

  • 10:30-11:00 - C1 - aesthetic vs <low

  • 10:30-11:00 - C2 - raw sauce vs Team123

  • 11:00-11:30 - C3 - Winner C1 vs Winner C2

  • 11:00-11:30 - C4 - Loser C1 vs Loser C2

  • 11:30-12:00 - C5 - Loser C3 vs Winner C4

 

  • 10:30-11:00 - D1 - -anxieTY vs InitialD

  • 10:30-11:00 - D2 - ADIDAS.™ vs Depresija

  • 11:00-11:30 - D3 - Winner D1 vs Winner D2

  • 11:00-11:30 - D4 - Loser D1 vs Loser D2

  • 11:30-12:00 - D5 - Loser D3 vs Winner D4

 

12:00-13:30 - E un F Grupas spēles

  • 12:00-12:30 - E1 - CODEINE vs book of ra

  • 12:00-12:30 - E2 - kys. vs inADEQUATE

  • 12:30-13:00 - E3 - Winner E1 vs Winner E2

  • 12:30-13:00 - E4 - Loser E1 vs Loser E2

  • 13:00-13:30 - E5 - Loser E3 vs Winner E4

 

  • 12:00-12:30 - F1 - CRYOGEN vs L2P

  • 12:00-12:30 - F2 - Acenda vs Pussy Willows

  • 12:30-13:00 - F3 - Winner F1 vs Winner F2

  • 12:30-13:00 - F4 - Loser F1 vs Loser F2

  • 13:00-13:30 - F5 - Loser F3 vs Winner F4

 

13:30-15:00 - G un H Grupas spēles

  • 13:30-14:00 - G1 - 0hp8m vs retwet!

  • 13:30-14:00 - G2 - 6amAimbotz vs doBLE WHisky

  • 14:00-14:30 - G3 - Winner G1 vs Winner G2

  • 14:00-14:30 - G4 - Loser G1 vs Loser G2

  • 14:30-15:00 - G5 - Loser G3 vs Winner G4

 

  • 13:30-14:00 - H1 - Optima Linija vs -ez-lv

  • 13:30-14:00 - H2 - plsguise vs TeamKRAKEN

  • 14:00-14:30 - H3 - Winner H1 vs Winner H2

  • 14:00-14:30 - H4 - Loser H1 vs Loser H2

  • 14:30-15:00 - H5 - Loser H3 vs Winner H4

 

Single elimination Best of 3

  • 15:00-16:30 - pirmie 4 ⅛ fināli (Bo3)

  • 16:30-18:00 - otrie 4 ⅛ fināli (Bo3)

  • 18:00-19:30 - visas ¼ spēles (Bo3)

  • 19:30-21:00 - abi pusfināli (Bo3)

  • 21:00-22:30 - Lielais fināls (Bo3)

 

!!! Visām komandām jāierodas klubā vismaz 10 minūtes pirms paredzētā spēles laika un sava spēle jauzsāk ne vēlāk kā 15 minūtes pēc piesēšanās pie datoriem !!!

 

Tāpat arī vēlamies vēlreiz uzsvērt uz to, ka mūsu klubā ir kategoriski AIZLIEGTS ienest jebkādus ēdienus vai dzērienus, kas nav pirkti mūsu klubā! Šo noteikumu vairākkārtēja pārkāpšana tiks sodīta ar attiecīgās komandas diskvalifikāciju un/vai konkrētās personas izraidīšanu no kluba telpām.

Dalībnieki
15 / 32