Informācija

Reģistrācijas beigas
Friday, 1. November 2019 20:00
Turnīra sākums
Friday, 1. November 2019 22:00
Turnīra beigas
Saturday, 2. November 2019 06:30
Gaming Night
GN
 

JUMS PATIKA? MUMS ARĪ, TĀPĒC - ATKAL SAROSĀS COUNTER-STRIKE VETERĀNI!

 

Turpinot naksnīgā geiminga tradīcijas ar kārtējo GOEXANIMO Gaming Night, novembrī esam nolēmuši laist gaisā jau trešo nostaļģijas vilni!

 

Ar lielu prieku paziņojam, ka uz novembra mēneša Gaming Night jau atkal aicinam tieši cilvēkus, kas vēlās pavadīt visu nakti kopā ar draugiem aizrautīgi šaudoties mūsu pašu veidotajā Counter-Strike 1.6 serverī, kura ietvaros varēs uzspēlēt daudz un dažādas vecās, klasiskās kartes.

 

Šis pasākums ir kā radīts tiem, kas savas Counter-Strike gaitas uzsāka vēl ar vecajām 1.6 vai Source versijām, jo tie noteikti atcerās laikus kad neskaitāmas stundas ik dienu tika pavadītas šo spēļu publiskajos serveros kopā ar draugiem dominējot visu serveri vai arī sacenšoties vienam pret otru. 

 

Pasākuma galvenais mērķis ir atgriezt šo tik sen aizmirsto nostaļģisko sajūtu kaut vai tikai uz vienu nakti! Ja šāda tipa pasākumam būs regulārs pieprasijums, tad tas noteikti tiks veidots atkārtoti un iespējams ar citiem game modes (Warcraft3, Gungame utt.).

 

Novembra Gaming Night datums: 1.novembris

 

Informācija, kas jāzin par GOEXANIMO Gaming Night:

  • Reģistrācijas saite: ŠEIT

  • Gaming Night ilgst no 22:00 vakarā līdz 6:30 rītā 

  • Gaming Night īres maksa par datoru ir 15 EUR

  • Gaming Night īres maksa par PlayStation4 konsoli ir 20 EUR

  • Gaming Night drīkst apmeklēt cilvēki, kas sasnieguši pilngadību (18+) vai 17 gadīgas personas kurām līdzi ir rakstiska vecāku atļauja atrasties klubā pēc 22:00 pilngadīga aizbildņa uzraudzībā; viens cilvēks drīkst būt pavadonis vairākiem 17 gadīgajiem

 

Gadījumā, ja visi datori uz konkrēto Gaming Night nav aizņemti, tad datoru varēsi izīrēt pa 2,50 EUR stundā! Tāpat arī piedāvājam izīrēt datorus nakts geimošanai darba dienās grupām sākot no 10 cilvēkiem!

 

Piesakies GOEXANIMO Gaming Night jau tagad (PC)!

 

PlayStation4 rezervēt vari zvanot pa tālruni 29847130 un norādot savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru!

 

Dalībnieki
5 / 20