Informācija

Reģistrācijas beigas
Thursday, 12. December 2019 23:59
Turnīra sākums
Saturday, 14. December 2019 09:00
Turnīra beigas
Saturday, 14. December 2019 21:00
CS:GO
2v2
360€+

Informācija par turnīra norisi

  • Reģistrācijas beigu termiņš: 12.decembris 23:59

  • Turnīra zara izlozes diena: 13.decembris

  • Maksimālais komandu skaits: 24 komandas

  • Dalības maksa turnīrā: 30 eur no komandas (15 eur no spēlētāja)

  • Turnīra kartes: mirage, inferno, overpass, train, dust2, nuke, vertigo

  • Turnīra noteikumi: ŠEIT

 

Noteikumu nezināšana nav attaisnojums to neievērošanai un neatbrīvo no atbildības!

Turnīra balvu fonds

Kopējais balvu fonds: 360 EUR

  • 1.vieta - 140 EUR + medaļas

  • 2.vieta - 100 EUR + medaļas

  • 3-4.vieta - 60 EUR

*šāds balvu fonda sadalījums ir pie nosacījuma, ka turnīram piesakās 24 komandas

Turnīra formāts

Turnīrs sastāv no diviem posmiem:

  1. Double Elimination Bo1 grupas

  2. Single Elimination Bo3 playoffs

 

Iesākumā, visām 24 komandām tiek piešķirts savs seed, kas tiek aprēķināts no komandas spēlētāju GOEXANIMO CS:GO 2x2 spēlētāju ranka punktiem, ko piešķir katram individuālajam spēlētājam par sasniegumiem iepriekšējos GOEXANIMO CS:GO 2 pret 2 turnīros.

 

Pēc tam kad noticis komandu seed process, 16 komandas ar zemāko seed uzsāk turnīru ar tā pirmo posmu (Double Elimination Bo1 grupas). Tā ietvaros komandas tiek ielozētas 4 grupās pa 4 komandām katrā. Pēcāk 2 labākas komandas no katras grupas turpina dalību otrajā posmā.

 

Attiecīgi, otrajā posmā (Single Elimination Bo3 playoffs) iekļūst 8 labākās komandas no pirmā posma, kur tām pievienojās arī atlikušās 8 komandas, kas pirms turnīra saņēma augstākos seed. Turnīrs turpinās līdz tiek noskaidrots čempions!

Turnīra spēļu grafiks

A un B grupas spēles (Bo1):

  • 10:00-10:30 - A un B grupas pirmās spēles

  • 10:30-11:00 - A un B grupas otrās spēles

  • 11:00-11:30 - A un B grupas izšķirošās spēles

 

C un D grupas spēles (Bo1):

  • 11:30-12:00 - C un D grupas pirmās spēles

  • 12:00-12:30 - C un D grupas otrās spēles

  • 12:30-13:00 - C un D grupas izšķirošās spēles

 

Single Elimination playoffs (Bo3):

  • 13:00-14:30 - pirmās četras ⅛ spēles

  • 14:30-16:00 - atlikušās četras ⅛ spēles

  • 16:00-17:30 - visas ¼ spēles

  • 17:30-19:00 - abi pusfināli

  • 19:00-20:30 - Lielais fināls

 

Dalībnieki
9 / 24