Informācija

Reģistrācijas beigas
Friday, 24. November 2017 23:59
Turnīra sākums
Sunday, 26. November 2017 09:00
Turnīra beigas
-
CS:GO
2v2
320€+

Informācija par turnīra norisi:

  • Reģistrācijas beigu termiņš: 24.novembris 23:59

  • Turnīra grupu izlozes diena: 25.novembris

  • Maksimālais komandu skaits: 32 komandas

  • Dalības maksa turnīrā: 20 eur no komandas (10 eur no spēlētāja)

  • Turnīra izspēles formāts: Bracket Group Stage Best of 1 + Single elimination Best of 3

  • Game mode: Retake mode
  • Turnīra kartes: cache, mirage, inferno, overpass, train, cbble, nuke

  • Turnīra noteikumi: ŠEIT

 

Turnīra balvu fonds: 320 EUR

  • 1.vieta - 120 EUR

  • 2.vieta - 80 EUR

  • 3-4.vieta - 60 EUR

*šāds balvu fonda sadalījums ir pie nosacījuma, ka turnīram piesakās 32 komandas

 

Turnīra spēļu grafiks:

Bracket Group Stage Best of 1 (8 grupas pa 4 komandām)

09:00-10:30 - A un B Grupas spēles

  • 09:00-09:30 - A1 - KrisZatawit.Net vs Team Viper

  • 09:00-09:30 - A2 - staLBurger vs домой

  • 09:30-10:00 - A3 - Winner A1 vs Winner A2

  • 09:30-10:00 - A4 - Loser A1 vs Loser A2

  • 10:00-10:30 - A5 - Loser A3 vs Winner A4

  • 09:00-09:30 - B1 - Esi Pirmais eSports vs Pacans nav karsts

  • 09:00-09:30 - B2 - Labdien! vs mazaa

  • 09:30-10:00 - B3 - Winner B1 vs Winner B2

  • 09:30-10:00 - B4 - Loser B1 vs Loser B2

  • 10:00-10:30 - B5 - Loser B3 vs Winner B4


10:30-12:00 - C un D Grupas spēles

  • 10:30-11:00 - C1 - neruna vs Breakdown

  • 10:30-11:00 - C2 - PlusWgg vs lasthope

  • 11:00-11:30 - C3 - Winner C1 vs Winner C2

  • 11:00-11:30 - C4 - Loser C1 vs Loser C2

  • 11:30-12:00 - C5 - Loser C3 vs Winner C4

  • 10:30-11:00 - D1 - wolsung vs Dvapiv|A

  • 10:30-11:00 - D2 - Ocean Man vs Vantus.pro

  • 11:00-11:30 - D3 - Winner D1 vs Winner D2

  • 11:00-11:30 - D4 - Loser D1 vs Loser D2

  • 11:30-12:00 - D5 - Loser D3 vs Winner D4


12:00-13:30 - E un F Grupas spēles

  • 12:00-12:30 - E1 - easthetic vs Esi Pirmais eSports 2

  • 12:00-12:30 - E2 - Toms & Co vs 3-1 Lead

  • 12:30-13:00 - E3 - Winner E1 vs Winner E2

  • 12:30-13:00 - E4 - Loser E1 vs Loser E2

  • 13:00-13:30 - E5 - Loser E3 vs Winner E4

  • 12:00-12:30 - F1 - neruna1 vs Caw!

  • 12:00-12:30 - F2 - submit vs Team Speedo

  • 12:30-13:00 - F3 - Winner F1 vs Winner F2

  • 12:30-13:00 - F4 - Loser F1 vs Loser F2

  • 13:00-13:30 - F5 - Loser F3 vs Winner F4


13:30-15:00 - G un H Grupas spēles

  • 13:30-14:00 - G1 - Enso vs D2R

  • 13:30-14:00 - G2 - MANS NOT HOT vs HASUP!

  • 14:00-14:30 - G3 - Winner G1 vs Winner G2

  • 14:00-14:30 - G4 - Loser G1 vs Loser G2

  • 14:30-15:00 - G5 - Loser G3 vs Winner G4

  • 13:30-14:00 - H1 - aesthetic vs MNH

  • 13:30-14:00 - H2 - DzeramnŠaujam vs Coco Jambo

  • 14:00-14:30 - H3 - Winner H1 vs Winner H2

  • 14:00-14:30 - H4 - Loser H1 vs Loser H2

  • 14:30-15:00 - H5 - Loser H3 vs Winner H4

 

Single elimination Best of 3

  • 15:00-16:30 - Winner A3 vs Winner H5

  • 15:00-16:30 - Winner H3 vs Winner A5  

  • 15:00-16:30 - Winner D3 vs Winner E5

  • 15:00-16:30 - Winner E3 vs Winner D5

  • 16:30-18:00 - Winner B3 vs Winner G5

  • 16:30-18:00 - Winner G3 vs Winner B5

  • 16:30-18:00 - Winner C3 vs Winner F5

  • 16:30-18:00 - Winner F3 vs Winner C5

  • 18:00-19:30 - visas ¼ spēles (Bo3)

  • 19:30-21:00 - abi pusfināli (Bo3)

  • 21:00-22:30 - Lielais fināls (Bo3)

 

!!! Visām komandām jāierodas klubā vismaz 10 minūtes pirms paredzētā spēles laika un sava spēle jauzsāk ne vēlāk kā 15 minūtes pēc piesēšanās pie datoriem !!!

Dalībnieki
20 / 32