Noteikumi

GOEXANIMO CS:GO turnīru noteikumi

1. Turnīra noteikumi

1. Turnīra norise

1. Visi CS:GO turnīri notiek GOEXANIMO E-sporta bārā, kura adrese ir Riharda Vāgnera iela 5, Rīga.

2. CS:GO turnīra garums atšķirās no tā formāta.

1. CS:GO 5x5 turnīra garums ir divas dienas (viena nedēļas nogale).

2. CS:GO 2x2 turnīra garums ir viena diena.

3. CS:GO turnīru izspēles formāts sadalīts divos etapos:

1. Pirmais etaps - Double Elimination Grupas;

2. Otrais etaps - Single Elimination Playoffs.

4. GOEXANIMO administrācija patur tiesības mainīt turnīra norises ilgumu un/vai tā izspēles formātu gadījumos kad turnīra dalībnieku skaits neatbilst iepriekš paredzētajam turnīra izspēles garumam un/vai formātam.

2. Reģistrācija

1. Reģistrēties CS:GO turnīram iespējams līdz konkrētā turnīra reģistrācijas beigu datumam un laikam, kas norādīts kā turnīra jaunumos, tā arī turnīra lapā.

2. Pēc šī noteiktā termiņa reģistrācija ir slēgta un turnīram reģistrēties vairs nav iespējams.

3. Par reģistrētu komandu tiek uzskatīta piecu (5x5 turnīra gadījumā) vai divu (2x2 turnīra gadījumā) spēlētāju kopa, kura GOEXANIMO mājaslapas ietvaros ir izveidojusi komandu, pieteikusies turnīram un veikusi apmaksu par dalību tajā tādējādi saņemot statusu ‘Apmaksāts’ turnīra lapā.

4. Statusu ‘Apmaksāts’ komanda saņem tikai tajā mirklī kad turnīra lapā ir veikts dalības maksas maksājums.

5. Dalības maksas maksājumu iespējams veikt izmantojot kredītkarti vai PayPal.

3. Turnīra grupu/zaru izloze

1. CS:GO turnīra grupu izloze notiek vienas dienas ietvaros (parasti dienu pirms turnīra), kura tiek iepriekš norādīta gan turnīra jaunumos, gan turnīra lapā.

1. CS:GO 5x5 turnīru grupas tiek izlozētas pamatojoties uz komandu vēlmēm spēlēt konkrētā dienas laikā un komandu iegūtajiem seed, kuri tika aprēķināti pamatojoties uz GOEXANIMO CS:GO player ranku.

2. Grupu izlozes rezultāti tiek publicēti GOEXANIMO mājaslapas jaunumu sadaļā.

3. Turnīra izslēgšanas kārtas (playoffs) spēļu zara izloze notiek pēc tam kad noslēgušās visas grupu turnīra spēles.

4. Izslēgšanas kārtas spēļu zara izlozes rezultāti tiek publicēti GOEXANIMO mājaslapā turnīra jaunumos.

4. Turnīra balvu fonds

1. CS:GO turnīra balvu fonds tiek izziņots vienlaicīgi ar detaļām par turnīra norisi un reģistrāciju tam.

2. Turnīra balvu fonds tiek aprēķināts balstoties uz iepriekš turnīrā noteikto maksimālo dalībnieku skaitu.

3. Ja turnīra maksimālais dalībnieku skaits netiek sasniegts, tad turnīra balvu fonds tiek pārrēķināts balstoties uz reālo dalībnieku skaitu.

4. Turnīra balvu fonds tiek izmaksāts pēc tam kad noslēdzies turnīrs vai noslēgusies turnīra kārta, kuras rezultātā komanda noslēgusi turnīru kādā naudas balvu saņemošā vietā.

5. Turnīra balvu fonds tiek izmaksāts skaidrā naudā.

6. Turnīra balvu fonda saņemšanai vienam vai vairākiem (atkarībā no balvas apjomas) spēlētājiem no balvu saņemošās komandas jāaizpilda dokuments par balvas saņemšanu.

7. Lai augstākminēto dokumentu aizpildītu attiecīgajai(-ām) personai(-ām) nepieciešams personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte).

1. Spēles noteikumi

1. Spēles serveri

1. Visas CS:GO turnīru spēlēs tiek aizvadītas uz GOEXANIMO CS:GO serveriem.

2. GOEXANIMO CS:GO spēļu serveri ir uz vietas hostēti 128 tick serveri.

3. Spēles serverus komandām izsniedz turnīra administrācija ne vēlāk kā 10 minūtes pēc mirkļa kad komandas tika apsēdinātas pie datoriem.

2. Spēles serveru uzstādijumi

1. CS:GO 5x5 turnīra spēles tiek aizvadītas izmantojot sekojošos spēles servera uzstādijumus:

• Overtime Start Money - $16,000

1. CS:GO 2x2 turnīra spēles tiek aizvadītas izmantojot Retake mode un sekojošos spēles servera uzstādījumus:

• Freeze Time - 5 seconds

• Round Time - 12 seconds

1. GOEXANIMO administrācija patur tiesības mainīt spēles servera uzstādijumus gadijumos ja kāds no iepriekšminētājiem uzstādijumiem nedarbojās.

1. Karšu svītrošana (map veto)

1. Pirms katras spēles komandas savā starpā svītro kartes (map veto), lai noskaidrotu to karti (1) vai kartes (3) kura(-s) tiks spēlēta(-s) attiecīgā matča ietvaros.

2. Lai noteiktu to komandu kura izvēlās sākt vai dot pretiniekam iespēju sākt karšu svītrošanas procesu var tikt veikta jebkāda veida izloze (piemēram, mesta monēta).

3. Best of 1 (spēlē līdz vienas kartes uzvarai) gadījumos karšu svītrošanas process izskatās šādi:

7. Pēdējā palikusī karte tiek spēlēta

1. Best of 1 matča ievaros pusi kurā uzsākt spēli (CT vai T) izvēlās komanda, kura uzvar nažu raundā (5x5 turnīra gadījumā) vai komanda, kura uzvar izlozi (2x2 turnīra gadījumā).

2. Best of 3 (spēle līdz divu karšu uzvarai) gadījumos karšu svītrošanas process izskatās šādi:

3. 1.komanda izvēlās vienu karti (2.komanda izvēlas pusi)

4. 2.komanda izvēlās vienu karti (1.komanda izvēlas pusi)

7. Pēdējā palikusī karte tiek spēlēta kā trešā, izšķirošā karte (ja nepieciešams)

1. Best of 3 matča ievaros pirmajās divās kartēs pusi kurā uzsākt spēli (CT vai T) izvēlās tā komanda kura attiecīgo karti neizvēlējās. Savukārt trešās, izšķirošās kartes ietvaros pusi izvēlās tā komanda kura uzvar nažu raundā (5x5 turnīra gadījumā) vai komanda, kura uzvar izlozi (2x2 turnīra gadījumā).

2. Karšu svītrošanas procesam jānotiek ne vēlāk kā 10 minūtes pēc mirkļa kad komandas tikušas apsēdinātas pie datoriem.

1. Spēlēs uzsākšana

1. Spēle jāuzsāk ne vēlāk kā 5 minūtes pēc mirkļa kad komandām ticis izsniegts serveris un ne vēlāk kā 15 minutēs pēc mirkļa kad komandas apsēdinātas pie datoriem.

2. Ieejot serverī komandām jāparliecinās, ka tās iegājušas komandā (CT vai T), kura atzimēta ar viņu komandas nosaukumu.

3. Lai uzsāktu spēli abu komandu kapteiņiem spēles kopējā čatā jāuzraksta komanda ‘!ready’.

1. Ja attiecīgās kartes ietvaros tiek izspēlēts nažu raunds tad nažu raunda uzvarētājkomandai jāizvēlās puse kurā uzsākt spēli izmantojot komandas ‘!stay’ un ‘!switch’ par pamatu izmantojot pusi kurā viņi spēlēja nažu raundu. Pēc tam atkārtoti jāuzraksta ‘!ready’ spēles čatā.

2. Ja attiecīgā karte ir kādas komandas izvēlēta Best-of-3 sērijas ietvaros, tad komandas spēlētājiem, kas šo karti izvēlējas nažu raundā jāieraksta komanda ‘kill’ spēles konsolē tādējādi zaudējot nažu raundu un dodot iespēju pretinieku komandai izvēlēties pusi, kurā tā vēlas uzsākt spēli.

4. Turnīra administrācijai ir tiesības pašai uzsākt spēli (force start) gadījumā ja komandas neatrodas serverī punkta 2.5.1. norādītajā laikā. Šādā gadījumā komandas aizvada spēli tādos sastāvos kādi atradušies serverī spēlei sākoties.

5. Turnīra administrācijas pienākums nav uzstādīt spēlētāju personīgās perifērijas un pārliecināties par to, lai tās darbotos pilnvērtīgi pirms spēles uzsākšanas.

6. Turnīra administrācija neuzņemās atbildību par nepilnvērtīgi funkcionējošam spēlētāja personīgajām perifērijām.

2. Atļautie pārtraukumi spēles laikā

1. Katrai komandai ir pieejami divu veidu pārtraukumi:

• Taktiskie pārtraukumi;

• Tehniskie pārtraukumi.

1. Lai spēles laikā izmantotu takstisko pārtraukumu komandai jāizmanto CS:GO spēles funkcija ‘Call a Timeout’.

1. Katrai komandai ir pieejami 2 taktiskie pārtraukumi kurus komandas var izmantot lai apturētu spēles laiku uz 60 sekundēm.

2. Lai spēles laikā izmantotu tehnisko pārtraukumu komandai jāieraksta spēles čatā komanda ‘!pause’.

1. Pēc komandas ‘!pause’ izmantošanas komandai spēles kopējā čatā jāprecizē iemesls kāpēc ticis paņemts attiecīgais pārtraukums, piemēram, ‘problēmas ar mikrafonu’.

3. Katrai komandai ir neierobežots skaits tehnisko pārtraukumu kurus komandas drīkst izmantot tikai nepilnvērtīgi funkcionējošu datoru, monitoru vai perifēriju gadījumos.

4. Tehniskā pārtraukuma laikā spēlētājs kuram radusies problēma saņem turnīra administratora palīdzību, lai iespējami ātrāk novērstu radušos problēmu.

5. Pēc tehniskā pārtraukuma beigām abām komandām spēles kopējā čatā jāraksta komanda ‘!unpause’, lai turpinātu spēli.

1. Aizliegumi

1. Spēles laikā aizliegts:

• Izmantot jebkāda veida palīgprogrammas, kas sniedz spēlētājam negodīgu priekšrocību pār saviem pretiniekiem (cheats);

• Izmantot jebkādas spēles kļūmes (bugs);

• Turēt mobīlo telefonu, fleshatmiņu vai jebkuru citu datus nesošu ierīci pieslēgtu pie spēlētāja datora;

• Lamāties vai izteikt rasistiskus komentārus spēles čatā.

1. Kluba telpās aizliegts:

• Ienest ēdienus un/vai dzērienus, kas nav pirkti GOEXANIMO klubā;

• Lamāties vai izteikt rasistiskus komentārus;

• Agresīvi izturēties pret citiem kluba apmeklētājiem;

• Ar nodomu lauzt kluba ekipējumu (datori, monitori, perifērijas, kresli, galdi, utt.).

1. Sankcijas

1. Šo noteikumu pārkāpšana var tikt sodīta ar attiecīgās komandas diskvalifikāciju un/vai konkrētās personas izraidīšanu no kluba telpām (uz noteiktu vai nenotiektu laiku).

2. Par materiālu zaudējumu nodarīšanu klubam var tikt piemērots naudas sods nodarītā zaudējuma apmēros.

Noteikumu nezināšana nav attaisnojums to neievērošanai un neatbrīvo no atbildības!