Informācija

Reģistrācijas beigas
Thursday, 7. September 2017 23:59
Turnīra sākums
Saturday, 9. September 2017 09:00
Turnīra beigas
Sunday, 10. September 2017 21:00
CS:GO
5v5
1100€+

Informācija par turnīra norisi:

  • Dalības maksa turnīrā: 75 EUR no komandas

  • Reģistrācijas beigu termiņš: 7.septembris 23:59

  • Turnīra grupu izlozes diena: 8.septembris

  • Maksimālais komandu skaits: 24 komandas

  • Turnīra izspēles formāts: DE Bracket Grupas Best of 1 + SE Playoffs Best of 1, sākot ar pusfināliem Best of 3

  • Turnīra noteikumi atrodami ŠEIT

 

Noteikumu nezināšana nav attaisnojums to neievērošanai un neatbrīvo no atbildības!

 

Turnīra balvu fonds: 1400 EUR

  • 1.vieta - 350 EUR + balvas no HyperX 500 EUR vērtībā

  • 2.vieta - 250 EUR

  • 3-4.vieta - 150 EUR

*šāds balvu fonda sadalījums ir pie nosacījuma, ka turnīram piesakās 24 komandas

 

Turnīra spēļu grafiks:

9.septembris - DE Bracket Grupas Best of 1 (4 grupas pa 6 komandām; 4 komandas tiek uz playoffs)

09:00-12:00 - A Grupas spēles

  • 09:00-10:00 - A1 - nepro100 vs RollOut eSports

  • 09:00-10:00 - A2 - psyched vs jetstream.

  • 10:00-11:00 - A3 - Wolsung.goeXanimo vs Winner A1 -> Winner to Playoffs

  • 10:00-11:00 - A4 - CyberFive3.Latvia vs Winner A2 -> Winner to Playoffs

  • 11:00-12:00 - A5 - Loser A1 vs Loser A4 -> Winner to Playoffs

  • 11:00-12:00 - A6 - Loser A2 vs Loser A3 -> Winner to Playoffs


12:00-15:00 - B Grupas spēles

  • 12:00-13:00 - B1 - ??? vs H L T

  • 12:00-13:00 - B2 - 72 vs 3M0743R5

  • 13:00-14:00 - B3 - aesthetic vs Winner B1 -> Winner to Playoffs

  • 13:00-14:00 - B4 - PagaleLV vs Winner B2 -> Winner to Playoffs

  • 14:00-15:00 - B5 - Loser B1 vs Loser B4 -> Winner to Playoffs

  • 14:00-15:00 - B6 - Loser B2 vs Loser B3 -> Winner to Playoffs


15:00-18:00 - C Grupas spēles

  • 15:00-16:00 - C1 - Team unjustified vs Arexus' Team

  • 15:00-16:00 - C2 - TeamWDM vs SOBRAN!E

  • 16:00-17:00 - C3 - CK$ vs Winner C1 -> Winner to Playoffs

  • 16:00-17:00 - C4 - SkinLördz vs Winner C2 -> Winner to Playoffs

  • 17:00-18:00 - C5 - Loser C1 vs Loser C4 -> Winner to Playoffs

  • 17:00-18:00 - C6 - Loser C2 vs Loser C3 -> Winner to Playoffs


18:00-21:00 - D Grupas spēles

  • 18:00-19:00 - D1 - FIELDMIX909 vs 13TH

  • 18:00-19:00 - D2 - DKA vs Cikos fināls?

  • 19:00-20:00 - D3 - Superbia vs Winner D1 -> Winner to Playoffs

  • 19:00-20:00 - D4 - Acenda vs Winner D2 -> Winner to Playoffs

  • 20:00-21:00 - D5 - Loser D1 vs Loser D4 -> Winner to Playoffs

  • 20:00-21:00 - D6 - Loser D2 vs Loser D3 -> Winner to Playoffs

 

10.septembris - SE Playoffs Best of 1, sākot ar pusfināliem Best of 3

  • 09:00-10:00 - 1 un 2 ⅛ fināla spēle (Bo1)

  • 10:00-11:00 - 3 un 4 ⅛ fināla spēle (Bo1)

  • 11:00-12:00 - 1 un 2 ¼ fināla spēle (Bo1)

  • 12:00-13:00 - 5 un 6 ⅛ fināla spēle (Bo1)

  • 13:00-14:00 - 7 un 8 ⅛ fināla spēle (Bo1)

  • 14:00-15:00 - 3 un 4 ¼ fināla spēle (Bo1)

  • 15:00-18:00 - Abas pusfināla spēles (Bo3)

  • 18:00-21:00 - Lielais fināls (Bo3)

 

!!! Visām komandām jāierodas klubā vismaz 10 minūtes pirms paredzētā spēles laika un sava spēle jauzsāk ne vēlāk kā 15 minūtes pēc piesēšanās pie datoriem !!!

Dalībnieki
12 / 24