1.1. Monster Energy Battle of Latvia turnīrs noris FACEIT platformas ietvaros.

1.2. Turnīra norises ilgums ir divas (2) dienas.

1.3. Turnīra izspēles formāts ir Single Elimination Best-of-Three.

1.4. Turnīra maksimālais dalībniekus skaits ir 32 komandas.

1.5. Turnīra dalības maksa ir €25 no komandas.

1.6. GOEXANIMO administrācija patur tiesības jebkurā brīdi bez iepriekšēja brīdinājuma veikt izmaiņas turnīra noteikumos.

1.7. Gadījumā ja šo noteikumu ietvaros kāda specifiska situācija vai temats nav ticis atrunāts, turnīra administrācijai ir tiesības izskatīt šo situāciju/tematu un pieņemt atbilstošu lēmumu. Šīs situācijas/temati tiek izskatīti kā neatkarīgi viens no otra.

2. REĢISTRĀCIJA

2.1. Reģistrēties turnīram iespējams līdz konkrētā turnīra reģistrācijas beigu datumam un laikam, kas norādīts turnīra lapā. Pēc šī noteiktā termiņa reģistrācija ir slēgta un turnīram reģistrēties vairs nav iespējams.

2.2. Par reģistrētu komandu tiek uzskatīta piecu spēlētāju kopa, kura GOEXANIMO mājaslapas ietvaros ir izveidojusi komandu, pieteikusies turnīram un veikusi apmaksu par dalību tajā tādējādi saņemot statusu ‘Apmaksāts’ turnīra lapā. Status ‘Apmaksāts’ turnīra dalībnieku lapā tiek atspoguļots ar zaļu rāmīti.

2.3. Statusu ‘Apmaksāts’ komanda saņem tikai tajā mirklī kad turnīra lapā ir veikts dalības maksas maksājums. Dalības maksas maksājumu iespējams veikt izmantojot kredītkarti vai PayPal.

2.4. Pēc dalības maksas apmaksas veikšanas, komandas kapteiņa uzdevums ir pievienoties GOEXANIMO discord serverim  kur tas saņems tālākas instrukcijas par to kā pievienoties turnīram FACEIT platformā. Šis discord serveris tiks izmantots kā komunikācijas platforma starp turnīra administrāciju un komandām turnīra laikā.

3. PRASĪBAS

3.1. Turnīram reģistrēties un tajā piedalīties drīkst tikai komandas, kuru sastāvā ir vismaz trīs (3) Latvijas valsts pilsoņi. Ja komanda šo noteikumu neievēro tad tā tiek automātiski diskvalificēta no turnīra.

3.2. Papildus savam pamatsastāvam, katrai komandai ir iespēja pieteikt divus (2) rezerves spēlētājus, kuri iepriekš nav jāreģistrē GOEXANIMO mājaslapā.. To iespējams izdarīt FACEIT platformas ietvaros pievienojot šos spēlētājus savai komandai pirms turnīra un reģistrējot tos kā rezerves spēlētājus mirklī kad komanda pievienojās turnīram FACEIT platformā.

3.3. Šos rezerves spēlētājus komandas kapteinis var pieteikt jebkurai no spēlēm un šādi sastāvu iespējams mainīt neierobežotu reižu skaitu.

3.4. Spēlētāju segvārdi (nickname) nedrīkst būt rasistiski, aizskaroši vai saturēt lamuvārdus. Tāpat arī spēlētāju Steam platformas profila bildes nedrīkst būt nepiedienīgas vai aizskarošas.

4. TURNĪRA BALVU FONDS

4.1. Turnīra kopējais balvu fonds ir €1000 un tā sadalījums ir:

• 1.vieta - €500

• 2.vieta - €300

• 3-4.vieta - €100

4.2. Turnīra naudas balvu fonds tiek izmaksāts uz komandas kapteiņa norādīto bankas kontu 30 dienu laikā pēc turnīra norises.

4.3. Turnīra administrācija patur tiesības neizmaksāt naudas balvas, ja komanda ir pārkāpusi vienu vai vairākus šo noteikumu punktus.

5. TURNĪRA IZSPĒLE

5.1. Turnīra zaru izlozē FACEIT platformas sistēma pēc sava algoritma.

5.2. Turnīra pirmā spēļu diena sākas 12:00 pēc Latvijas laika un tās ietvaros spēles tiek spēlētas viena pēc otras līdz tiek sasniegti turnīra pusfināli.

5.3. Turnīra otrā spēļu diena sākās 12:00 pēc Latvijas laika un tās ietvaros vienlaicīgi tiek aizvadīta tikai viena spēļu sērija. Attiecīgi, diena sākas ar pirmo pusfinālu, tad noris otrais pusfināls, un dienas beigās notiek lielais fināls. Pusfināla spēļu laiki komandām tiks paziņoti discord servera ietvaros pēc tam kad noslēgusies pirmā spēļu diena.

SPĒLES NOTEIKUMI

1. SPĒLES SERVERI

1.1. Visas turnīra spēlēs tiek aizvadītas uz FACEIT platformas 128 tick serveriem.

• 2.komanda izsvītro vienu lokāciju;

• Pēdējā palikusī lokācija ir tā, kuras serveris tiks izmantots.

1.4. Spēles servera IP adresi komandas saņem katras konkrētas spēles lapā (matchpage) pēc tam kad notikusi servera lokācijas izvēle un karšu veto process.

2. SPĒLES SERVERU UZSTĀDĪJUMI

2.1. Turnīra spēles tiek aizvadītas izmantojot sekojošos spēles servera uzstādijumus: