Informācija

Reģistrācijas beigas
Thursday, 18. July 2019 23:59
Turnīra sākums
Saturday, 20. July 2019 09:00
Turnīra beigas
Sunday, 21. July 2019 21:00
CS:GO
5v5
900€+

Informācija par turnīra norisi:

  • Dalības maksa turnīrā: 75 EUR no komandas

  • Reģistrācijas beigu termiņš: 18.jūlijs 23:59

  • Turnīra grupu izlozes diena: 19.jūlijs

  • Maksimālais komandu skaits: 16 komandas 

  • Turnīra izspēles formāts: DE Bracket Grupas (Bo1) + SE Playoffs (Bo3)

  • Turnīra noteikumi atrodami ŠEIT

 

Noteikumu nezināšana nav attaisnojums to neievērošanai un neatbrīvo no atbildības!

 

Turnīra balvu fonds: 850 EUR

  • 1.vieta - 400 EUR

  • 2.vieta - 250 EUR

  • 3-4.vieta - 100 EUR

*šāds balvu fonda sadalījums ir pie nosacījuma, ka turnīram piesakās 15 komandas

 

Turnīra spēļu grafiks:

20.jūlijs - DE Bracket Grupas (Bo1)

09:00-12:00 - A Grupas spēles

  • 09:00-10:00 - A1 - 420 vs Next - Time

  • 10:00-11:00 - A2 - wolsung vs A1 winner

  • 11:00-12:00 - A3 - A1 loser vs A2 loser

*A grupā spēlē 3 komandas

 
12:00-15:00 - B Grupas spēles

  • 12:00-13:00 - B1 - MALCO vs LabsDarbs

  • 12:00-13:00 - B2 - coluant vs Karosta Official

  • 13:00-14:00 - B3 - winner B1 vs winner B2

  • 13:00-14:00 - B4 - loser B1 vs loser B2

  • 14:00-15:00 - B5 - loser B3 vs winner B4

 
15:00-18:00 - C Grupas spēles

  • 15:00-16:00 - C1 - Esi Pirmais eSports vs Team Xeladron

  • 15:00-16:00 - C2 - Atpūties vs Timechasers

  • 16:00-17:00 - C3 - winner C1 vs winner C2

  • 16:00-17:00 - C4 - loser C1 vs loser C2

  • 17:00-18:00 - C5 - loser C3 vs winner C4

 
18:00-21:00 - D Grupas spēles

  • 18:00-19:00 - D1 - deprEST vs goldiNgen

  • 18:00-19:00 - D2 - Dobeles Dzirnavnieks vs FAST CLICKER

  • 19:00-20:00 - D3 - winner D1 vs winner D2

  • 19:00-20:00 - D4 - loser D1 vs loser D2

  • 20:00-21:00 - D5 - loser D3 vs winner D4

 

21.jūlijs - SE Playoffs (Bo3)

  • 09:00-12:00 - Pirmie divi ¼ fināli

  • 12:00-15:00 - Atlikušie divi ¼ fināli

  • 15:00-18:00 - Pusfināli

  • 18:00-21:00 - Lielais fināls

*9-12 laika periodā spēlēs B un C grupu komandas, savukārt 12-15 laika periodā spēlēs A un D grupu komandas

 

Kā jau ierasts grupu izloze notiks pamatojoties uz komandu iegūtajiem seed, kurus varēs aplūkot ŠEIT īsi pirms turnīra grupu izlozes. Komandas seed tiek aprēķināts no komandas spēlētāju ranka punktiem, kas tiek piešķirti par sasniegumiem iepriekšējos GOEXANIMO CS:GO turnīros

Dalībnieki
15 / 16