Informācija

Reģistrācijas beigas
Thursday, 14. November 2019 23:59
Turnīra sākums
Saturday, 16. November 2019 09:00
Turnīra beigas
Sunday, 17. November 2019 21:00
CS:GO
5v5
900€+

Informācija par turnīra norisi

  • Dalības maksa turnīrā: 75 EUR no komandas

  • Reģistrācijas beigu termiņš: 14.novembris 23:59

  • Turnīra grupu izlozes diena: 15.novembris

  • Maksimālais komandu skaits: 16 komandas 

  • Turnīra izspēles formāts: Double Elimination Bracket Grupas (Bo1) + Single Elimination Playoffs (Bo3)

  • Turnīra noteikumi atrodami ŠEIT

 

Noteikumu nezināšana nav attaisnojums to neievērošanai un neatbrīvo no atbildības!

Turnīra balvu fonds

Kopējais balvu fonds: 900 EUR

  • 1.vieta - 400 EUR

  • 2.vieta - 250 EUR

  • 3-4.vieta - 125 EUR

*šāds balvu fonda sadalījums ir pie nosacījuma, ka turnīram piesakās 16 komandas

Turnīra spēļu grafiks

16.novembris - Double Elimination Bracket Grupas (Bo1)

09:00-12:00 - A Grupa spēles

  • 09:00-10:00 - A1 - new era vs Revival

  • 09:00-10:00 - A2 - DoubleG vs LabsDarbs

  • 10:00-11:00 - A3 - Winner A1 vs Winner A2

  • 10:00-11:00 - A4 - Loser A1 vs Loser A2

  • 11:00-12:00 - A5 - Loser A3 vs Winner A4

 
12:00-15:00 - B Grupa spēles

  • 12:00-13:00 - B1 - Team Titan vs 23 Squad

  • 12:00-13:00 - B2 - 0NG0D vs The Dirty Drifters

  • 13:00-14:00 - B3 - Winner B1 vs Winner B2

  • 13:00-14:00 - B4 - Loser B1 vs Loser B2

  • 14:00-15:00 - B5 - Loser B3 vs Winner B4

 
15:00-18:00 - C Grupa spēles

  • 15:00-16:00 - C1 - coluant vs LĀČPLĒŠI

  • 15:00-16:00 - C2 - SCRMNT vs underage gamblers

  • 16:00-17:00 - C3 - Winner C1 vs Winner C2

  • 16:00-17:00 - C4 - Loser C1 vs Loser C2

  • 17:00-18:00 - C5 - Loser C3 vs Winner C4

 
18:00-21:00 - D Grupa spēles

  • 18:00-19:00 - D1 - SkinLordz vs goldiNgen

  • 18:00-19:00 - D2 - zdarova vs psyched

  • 19:00-20:00 - D3 - Winner D1 vs Winner D2

  • 19:00-20:00 - D4 - Loser D1 vs Loser D2

  • 20:00-21:00 - D5 - Loser D3 vs Winner D4

 

17.novembris - Single Elimination Playoffs (Bo3)

  • 09:00-12:00 - PO1 - Team Titan vs coluant

  • 09:00-12:00 - PO2 - SCRMNT vs 0NG0D

  • 12:00-15:00 - PO3 - New Era vs SkinLordz

  • 12:00-15:00 - PO4 - zdarova vs LabsDarbs

  • 15:00-18:00 - Winner PO1 vs Winner PO2

  • 15:00-18:00 - Winner PO3 vs Winner PO4

  • 18:00-21:00 - Lielais fināls

*9-12 laika periodā spēlēs B un C grupu komandas, savukārt 12-15 laika periodā spēlēs A un D grupu komandas

 

Kā jau ierasts grupu izloze notiks pamatojoties uz komandu iegūtajiem seed, kurus varēs aplūkot ŠEIT īsi pirms turnīra grupu izlozes. Komandas seed tiek aprēķināts no komandas spēlētāju ranka punktiem, kas tiek piešķirti par sasniegumiem iepriekšējos GOEXANIMO CS:GO 5x5 turnīros

Dalībnieki
16 / 16