Informācija

Reģistrācijas beigas
Thursday, 7. February 2019 23:59
Turnīra sākums
Saturday, 9. February 2019 09:00
Turnīra beigas
Sunday, 10. February 2019 21:00
CS:GO
5v5
1100€+

Informācija par turnīra norisi:

  • Maksa par datoru īri turnīra laikā: 75 EUR no komandas

  • Reģistrācijas beigu termiņš: 7.februāris 23:59

  • Turnīra grupu izlozes diena: 8.februāris

  • Maksimālais komandu skaits: 24 komandas

  • Turnīra izspēles formāts: DE Bracket Grupas Bo1 + SE Playoffs Bo1 (sākot ar pusfināliem Bo3)

  • Turnīra noteikumi atrodami ŠEIT

 

Noteikumu nezināšana nav attaisnojums to neievērošanai un neatbrīvo no atbildības!

 

Turnīra balvu fonds: 1100 EUR

  • 1.vieta - 500 EUR

  • 2.vieta - 300 EUR

  • 3-4.vieta - 150 EUR

*šāds balvu fonda sadalījums ir pie nosacījuma, ka turnīram piesakās 22 komandas

 

Turnīra spēļu grafiks:

9.februāris - DE Bracket Grupas (Bo1)

09:00-12:00 - A Grupas spēles

  • 09:00-10:00 - A1 - OgreLand vs LV UNDERGROUND

  • 09:00-10:00 - A2 - DhuHast vs VajagSalabotBehu -> Winner to playoffs

  • 10:00-11:00 - A3 - Team Titan vs A1 winner -> Both to playoffs

  • 10:00-11:00 - A4 -  A1 loser vs A2 loser -> Winner to playoffs


12:00-15:00 - B Grupas spēles

  • 12:00-13:00 - B1 - ŠK vs TEAM F0G

  • 12:00-13:00 - B2 - KAROSTA vs 5TIPOV.GG

  • 13:00-14:00 - B3 - coluant vs B1 winner -> Winner to playoffs

  • 13:00-14:00 - B4 - Falcon Esports vs B2 winner -> Winner to playoffs

  • 14:00-15:00 - B5 - B1 loser vs B4 loser -> Winner to playoffs

  • 14:00-15:00 - B6 - B2 loser vs B3 loser -> Winner to playoffs


15:00-18:00 - C Grupas spēles

  • 15:00-16:00 - C1 - ŪDENS KONTROLE vs goldiNgen

  • 15:00-16:00 - C2 - NewGuysClub vs YRLBETS -> Winner to playoffs

  • 16:00-17:00 - C3 - Esi Pirmais eSports vs C1 winner -> Both to playoffs

  • 16:00-17:00 - C4 - C1 loser vs C2 loser -> Winner to playoffs

 

18:00-21:00 - D Grupas spēles

  • 18:00-19:00 - D1 - OGREI NAV NAUDAS vs NLP

  • 18:00-19:00 - D2 - LabsDarbs vs Timechasers

  • 19:00-20:00 - D3 - SkinLordz vs D1 winner -> Winner to playoffs

  • 19:00-20:00 - D4 - is it late to be good vs D2 winner -> Winner to playoffs

  • 20:00-21:00 - D5 - D1 loser vs D4 loser -> Winner to playoffs

  • 20:00-21:00 - D6 - D2 loser vs D3 loser -> Winner to playoffs

 

10.februāris - SE Playoffs Bo1 (sākot ar pusfināliem Bo3)

  • 09:00-10:15 - PO1 - B3 winner vs C3 loser (Bo1)

  • 09:00-10:15 - PO2 - C3 winner vs B6 loser (Bo1)

  • 10:15-11:30 - PO3 - C2 winner vs B5 winner (Bo1)

  • 10:15-11:30 - PO4 - B4 winner vs C4 winner (Bo1)

  • 11:30-12:45 - PO5 - PO1 winner vs PO3 winner (Bo1)

  • 11:30-12:45 - PO6 - PO2 winner vs PO4 winner (Bo1)

 

  • 12:45-14:00 - PO7 - A3 winner vs D6 winner (Bo1)

  • 12:45-14:00 - PO8 - D3 winner vs A3 loser (Bo1)

  • 14:00-15:15 - PO9 - D4 winner vs A4 winner (Bo1)

  • 14:00-15:15 - PO10 - A2 winner vs D5 winner (Bo1)

  • 15:15-16:30 - PO11 - PO7 winner vs PO9 winner (Bo1)

  • 15:15-16:30 - PO12 - PO8 winner vs PO10 winner (Bo1)

 

  • 16:30-19:00 - PO13 - PO5 winner vs PO6 winner (Bo3)

  • 16:30-19:00 - PO14 - PO11 winner vs PO12 winner (Bo3)

  • 19:00-21:30 - PO15 - PO13 winner vs PO14 winner (Bo3)

 

*9-12:45 laika periodā spēlēs B un C grupu komandas, savukārt 12:45-16:30 laika periodā spēlēs A un D grupu komandas

 

Kā jau ierasts grupu izloze notiks pamatojoties uz:

  1. Komandu vēlmēm spēlēt konkrētā dienas laikā

  2. Komandu iegūtajiem seed, kurus var aplūkot ŠEIT

*komandas seed tiek aprēķināts no komandas spēlētāju ranka punktiem, kas tiek piešķirti par sasniegumiem iepriekšējos GOEXANIMO CS:GO turnīros

 


Pievēršam uzmanību, ka GOEXANIMO CS:GO 5x5 player rank ir saņēmis update un jaunais Rank 2.0 sevī ietver arī papildus Relevance faktoru.

Dalībnieki
18 / 24