Informācija

Reģistrācijas beigas
Thursday, 19. September 2019 23:59
Turnīra sākums
Saturday, 21. September 2019 09:00
Turnīra beigas
Sunday, 22. September 2019 21:00
CS:GO
5v5
800€+

Informācija par turnīra norisi

  • Dalības maksa turnīrā: 75 EUR no komandas

  • Reģistrācijas beigu termiņš: 19.septembris 23:59

  • Turnīra grupu izlozes diena: 20.septembris

  • Maksimālais komandu skaits: 16 komandas 

  • Turnīra izspēles formāts: Double Elimination Bracket Grupas (Bo1) + Single Elimination Playoffs (Bo3)

  • Turnīra noteikumi atrodami ŠEIT

 

Noteikumu nezināšana nav attaisnojums to neievērošanai un neatbrīvo no atbildības!

Turnīra balvu fonds

Kopējais balvu fonds: 800 EUR

  • 1.vieta - 400 EUR

  • 2.vieta - 200 EUR

  • 3-4.vieta - 100 EUR

*šāds balvu fonda sadalījums ir pie nosacījuma, ka turnīram piesakās 14 komandas

Turnīra spēļu grafiks

21.septembris - Double Elimination Bracket Grupas (Bo1)

09:00-12:00 - A Grupa (3 komandas)

  • 09:00-10:00 - A1 - Dominoes vs Sizeof

  • 10:00-11:00 - A2 - wolsung vs Winner A1

  • 11:00-12:00 - A3 - Loser A1 vs Loser A2

 
12:00-15:00 - B Grupa (4 komandas)

  • 12:00-13:00 - B1 - aimhaus vs goldiNgen

  • 12:00-13:00 - B2 - coluant vs Latvian Legion

  • 13:00-14:00 - B3 - Winner B1 vs Winner B2

  • 13:00-14:00 - B4 - Loser B1 vs Loser B2

  • 14:00-15:00 - B5 - Loser B3 vs Winner B4

 
15:00-18:00 - C Grupa (4 komandas)

  • 15:00-16:00 - C1 - Dead Inside vs 23 Squad

  • 15:00-16:00 - C2 - LabsDarbs vs RollOut eSports

  • 16:00-17:00 - C3 - Winner C1 vs Winner C2

  • 16:00-17:00 - C4 - Loser C1 vs Loser C2

  • 17:00-18:00 - C5 - Loser C3 vs Winner C4

 
18:00-21:00 - D Grupa (3 komandas)

  • 18:00-19:00 - D1 - 5TIPOV.GG vs 2pa OLDFRTZ

  • 19:00-20:00 - D2 - LITVA-GAMING.MSi vs Winner D1

  • 20:00-21:00 - D3 - Loser D1 vs Loser D2

 

22.septembris - Single Elimination Playoffs (Bo3)

  • 09:00-12:00 - PO1 - aimhaus vs LabsDarbs

  • 09:00-12:00 - PO2 - Dead Inside vs Coluant

  • 12:00-15:00 - PO3 - wolsung vs 5TIPOV.GG

  • 12:00-15:00 - PO4 - LITVA-GAMING.MSi vs Dominoes

  • 15:00-18:00 - Winner PO1 vs Winner PO2

  • 15:00-18:00 - Winner PO3 vs Winner PO4

  • 18:00-21:00 - Lielais fināls

*9-12 laika periodā spēlēs B un C grupu komandas, savukārt 12-15 laika periodā spēlēs A un D grupu komandas

 

Kā jau ierasts grupu izloze notiks pamatojoties uz komandu iegūtajiem seed, kurus varēs aplūkot ŠEIT īsi pirms turnīra grupu izlozes. Komandas seed tiek aprēķināts no komandas spēlētāju ranka punktiem, kas tiek piešķirti par sasniegumiem iepriekšējos GOEXANIMO CS:GO 5x5 turnīros

Dalībnieki
14 / 16