Informācija

Reģistrācijas beigas
Thursday, 20. February 2020 23:59
Turnīra sākums
Saturday, 22. February 2020 09:00
Turnīra beigas
Sunday, 23. February 2020 21:00
CS:GO
5v5
900€+

Informācija par turnīra norisi

  • Reģistrācija slēgta!

  • Dalības maksa turnīrā: 75 EUR no komandas

  • Komandu skaits: 16 komandas 

  • Turnīra izspēles formāts: Double Elimination Bracket Grupas (Bo1) + Single Elimination Playoffs (Bo3)

  • Turnīra noteikumi atrodami ŠEIT

 

Noteikumu nezināšana nav attaisnojums to neievērošanai un neatbrīvo no atbildības!

Turnīra balvu fonds

Kopējais balvu fonds: 900 EUR

  • 1.vieta - 400 EUR

  • 2.vieta - 250 EUR

  • 3-4.vieta - 125 EUR

*šāds balvu fonda sadalījums ir pie nosacījuma, ka turnīram piesakās 16 komandas

Turnīra spēļu grafiks

22.februāris - Double Elimination Bracket Grupas (Bo1)

09:00-12:00 - A Grupa spēles

  • 09:00-10:00 - A1 - Team Titan vs goldiNgen

  • 09:00-10:00 - A2 - intergalactic soldiers with 3d glasses vs Heroinusers

  • 10:00-11:00 - A3 - Winner A1 vs Winner A2

  • 10:00-11:00 - A4 - Loser A1 vs Loser A2

  • 11:00-12:00 - A5 - Loser A3 vs Winner A4

 
12:00-15:00 - B Grupa spēles

  • 12:00-13:00 - B1 - deprEST vs asd123

  • 12:00-13:00 - B2 - Team Medieval vs Synergy

  • 13:00-14:00 - B3 - Winner B1 vs Winner B2

  • 13:00-14:00 - B4 - Loser B1 vs Loser B2

  • 14:00-15:00 - B5 - Loser B3 vs Winner B4

 
15:00-18:00 - C Grupa spēles

  • 15:00-16:00 - C1 - LATVJUBANDA vs Runchi

  • 15:00-16:00 - C2 - Timechasers vs Quiet Pool

  • 16:00-17:00 - C3 - Winner C1 vs Winner C2

  • 16:00-17:00 - C4 - Loser C1 vs Loser C2

  • 17:00-18:00 - C5 - Loser C3 vs Winner C4

 
18:00-21:00 - D Grupa spēles

  • 18:00-19:00 - D1 - SkinLordz vs Aztecs

  • 18:00-19:00 - D2 - Karuecheee vs Binarais Kods

  • 19:00-20:00 - D3 - Winner D1 vs Winner D2

  • 19:00-20:00 - D4 - Loser D1 vs Loser D2

  • 20:00-21:00 - D5 - Loser D3 vs Winner D4

 

23.feburāris - Single Elimination Playoffs (Bo3)

  • 09:00-12:00 - PO1 - Winner B3 vs Winner C5

  • 09:00-12:00 - PO2 - Winner C3 vs Winner B5

  • 12:00-15:00 - PO3 - Winner A3 vs Winner D5

  • 12:00-15:00 - PO4 - Winner D3 vs Winner A5

  • 15:00-18:00 - PO5 - Winner PO1 vs Winner PO2

  • 15:00-18:00 - PO6 - Winner PO3 vs Winner PO4

  • 18:00-21:00 - Lielais fināls

*9-12 laika periodā spēlēs B un C grupu komandas, savukārt 12-15 laika periodā spēlēs A un D grupu komandas

 

Kā jau ierasts grupu izloze notika pamatojoties uz komandu iegūtajiem seed, kurus var aplūkot ŠEIT. Komandas seed tiek aprēķināts no komandas spēlētāju ranka punktiem, kas tiek piešķirti par sasniegumiem iepriekšējos GOEXANIMO CS:GO 5x5 turnīro

Dalībnieki
16 / 16