Informācija
Informācija par turnīra norisi:
-
Dalības maksa turnīrā: 50 EUR no komandas
-
Reģistrācijas beigu termiņš: 10.augusts 23:59
-
Turnīra grupu izlozes diena: 11.augusts
-
Maksimālais komandu skaits: 24 komandas
-
Turnīra izspēles formāts: DE Bracket Grupas Best of 1 + SE Playoffs Best of 1, sākot no pusfināliem Best of 3
- Turnīra noteikumi: ŠEIT
Noteikumu nezināšana nav attaisnojums to neievērošanai un neatbrīvo no atbildības!
Turnīra balvu fonds: 800 EUR
-
1.vieta - 400 EUR
-
2.vieta - 200 EUR
-
3-4.vieta - 100 EUR
*šāds balvu fonda sadalījums ir pie nosacījuma, ka turnīram piesakās 24 komandas
Turnīra spēļu grafiks:
12.augusts - DE Bracket Grupas Best of 1 (4 grupas pa 6 komandām; 4 komandas tiek uz playoffs)
09:00-12:00 - A Grupas spēles
-
09:00-10:00 - A1 - Kurmji vs kaftex
- 09:00-10:00 - A2 - MISTERIO vs N0N4M3Z
-
10:00-11:00 - A3 - Wolsung.goeXanimo vs Winner A1 -> Winner to Playoffs
- 10:00-11:00 - A4 - wyfyka vs Winner A2 -> Winner to Playoffs
-
11:00-12:00 - A5 - Loser A1 vs Loser A4 -> Winner to Playoffs
- 11:00-12:00 - A6 - Loser A2 vs Loser A3 -> Winner to Playoffs
12:00-15:00 - B Grupas spēles
-
12:00-13:00 - B1 - InnoCence Black vs Sex pistols
- 12:00-13:00 - B2 - :domigais: vs Slotas operatori
-
13:00-14:00 - B3 - CK$ vs Winner B1 -> Winner to Playoffs
- 13:00-14:00 - B4 - rezekneboy$$ vs Winner B2 -> Winner to Playoffs
-
14:00-15:00 - B5 - Loser B1 vs Loser B4 -> Winner to Playoffs
-
14:00-15:00 - B6 - Loser B2 vs Loser B3 -> Winner to Playoffs
15:00-18:00 - C Grupas spēles
-
15:00-16:00 - C1 - EpiTex vs Kebab e-Sports
- 15:00-16:00 - C2 - #NELEZj vs Citizen.5
-
16:00-17:00 - C3 - team_blackfire vs Winner C1 -> Winner to Playoffs
- 16:00-17:00 - C4 - aesthetic vs Winner C2 -> Winner to Playoffs
-
17:00-18:00 - C5 - Loser C1 vs Loser C4 -> Winner to Playoffs
- 17:00-18:00 - C6 - Loser C2 vs Loser C3 -> Winner to Playoffs
18:00-21:00 - D Grupas spēles
-
18:00-19:00 - D1 - Flight7 vs slavsent
- 18:00-19:00 - D2 - WE HAWT vs grozāmgrābslis
-
19:00-20:00 - D3 - EsNezinuPaprasiMan vs Winner D1 -> Winner to Playoffs
-
19:00-20:00 - D4 - psyched vs Winner D2 -> Winner to Playoffs
-
20:00-21:00 - D5 - Loser D1 vs Loser D4 -> Winner to Playoffs
- 20:00-21:00 - D6 - Loser D2 vs Loser D3 -> Winner to Playoffs
*Katras grupas ietvaros divas komandas saņems HIGH SEED, līdz ar ko tās izlaidīs pirmās kārtas spēles
13.augusts - SE Playoffs Best of 1, sākot ar pusfināliem Best of 3
-
09:00-10:00 - Wolsung.goeXanimo vs WE HAWT (Bo1)
- 09:00-10:00 - grozāmgrābslis vs N0N4M3Z (Bo1)
-
10:00-11:00 - EsNezinuPaprasiMan vs MISTERIO (Bo1)
- 10:00-11:00 - wyfyka vs psyched (Bo1)
-
11:00-12:00 - 1 un 2 ¼ fināla spēle (Bo1)
-
12:00-13:00 - CK$ vs Kebab e-Sports (Bo1)
- 12:00-13:00 - aesthetic vs rezekneboy$$ (Bo1)
-
13:00-14:00 - team_blackfire vs Sex Pistols (Bo1)
- 13:00-14:00 - :domīgais: vs #NELEZJ (Bo1)
-
14:00-15:00 - 3 un 4 ¼ fināla spēle (Bo1)
-
15:00-18:00 - Abas pusfināla spēles (Bo3)
-
18:00-21:00 - Lielais fināls (Bo3)
!!! Visām komandām jāierodas klubā vismaz 10 minūtes pirms paredzētā spēles laika un sava spēle jauzsāk ne vēlāk kā 15 minūtes pēc piesēšanās pie datoriem !!!