Oct 28 - PES2020

IESPĒJA KĻŪT PAR LATVIJAS NACIONĀLĀS E-FUTBOLA IZLASES SPĒLĒTĀJU

IESPĒJA KĻŪT PAR LATVIJAS NACIONĀLĀS E-FUTBOLA IZLASES SPĒLĒTĀJU

No šodienas, 28. oktobra, Latvijas Futbola federācija izziņojusi pieteikšanos Latvijas e-izlases spēlētāju atlasei, lai cīnītos par nokļūšanu e-futbola izlases rindās un pārstāvētu Latvijas e-futbola izlasi eEURO 2020 kvalifikācijas turnīrā, kur būs iespēja cīnīties par ceļazīmi uz 2020. gada Eiropas čempionātu e-futbolā, Londonā, kas norisināsies paralēli reālajam finālturnīram.

 

Kā paredz atlases noteikumi, atlasē var piedalīties ikviens, kurš ir sasniedzis 16 gadu vecumu, ir iegādāta PES2020 videospēle un ir PlayStation 4 konsole.

 

Decembrī būs pieejami divi tiešsaistes logi, kuros astoņiem labākajiem spēlētājiem būs iespējams kvalificēties klātienes turnīram. Tajā noskaidros divus labākos, kuri nākamgad pārstāvēs Latvijas e-futbola izlasi Eiropas čempionāta kvalifikācijas 2020 turnīrā, lai cīnītos par ceļazīmi uz Londonu. 

 

Iepazīties ar noteikumiem un reģistrēties spēlētāju atlasei var ŠEIT!

Kvalifikācijas

  • Pirmā online kvalifikācija - 1. decembris (svētdiena) 18:00, top4 tiek tālāk uz offline playoff kvalifikāciju

  • Otrā online kvalifikācija - 2. decembris (svētdiena) 18:00, top4 tiek tālāk uz offline playoff kvalifikāciju

  • Offline playoff kvalifikācija - 14. decembris (sestdiena), laiks un norises vieta vēl tiks precizēta

Balvas

Pirmo divu vietu ieguvēji offline playoff kvalifikācijā tiks Latvijas nacionālās e-izlases sastāvā! Viņiem būs tas gods pārstāvēt Latviju UEFA eEURO 2020 online kvalifikācijā, kā arī tiks pie vērtīgām balvām!

  • 1.-2. vieta - €250 + VIP biļetes uz visām nac. izlases mājas spēlēm

  • 3.-8. vietu ieguvējiem balvas vēl tiks precizētas

 

Šis ir Latvijā pirmais šāda līmeņa e-futbola turnīrs, un šobrīd jau zināms, ka šādas atlases norisināsies katru gadu.

 

Jau ziņojām, ka UEFA un eFootball PES 2020 jaunajā futbola simulācijas desmitgadē ienāca ar drosmīgu solījumu pārveidot e-futbolu un iepazīstināt e-sportu daudz plašākai auditorijai.

 

Spēlē ir jauns režīms Spēles diena, kas ļauj faniem sapulcēties uz aktuālajiem nedēļas notikumiem, lai sacenstos svarīgākajās spēlēs un gūtu uzvaras pret spēcīgākajiem sāncenšiem.

KONAMI futbola simulācijas spēlē eFootball PES 2020 iekļautā Latvijas nacionālā futbola izlase ir ar pilnībā licencētām spēļu formām, emblēmām un spēlētājiem, kā arī spēlētāju fiziskie dotumi - augums, svars un vizuālie tēli ir pietuvināti realitātei.

 

Latvijas Futbola federācija šovasar paziņoja par jaunu sadarbību ar KONAMI. Pateicoties tam ir iespēja Latvijas futbola izlasi redzēt jaunajā futbola videospēlē eFootball PES 2020.