Aug 28 - NHL 2k17 old

NHL'17 #1 turnīra atskats!

Pagājušajā piektdienā (25.08) aizvadijām pirmo GOEXANIMO NHL 2k17 turnīru, kurā dalību ņēma 16 spēlētāji! Diemžēl dažus spēlētājus, kas turnīram vēlējās piereģistrēties pēdējā brīdī, šoreiz nācās atstāt aiz strīpas.

Domājams, ka nākotnē šādam pieprasījumam pēc PlayStation4 turnīriem turpinoties varēsim palielināt PlayStation4 konsoļu skaitu līdz ar ko būsim gatavi dot iespēju šajos pasākumos piedalīties vēl lielākam skaitam dalībnieku.

Runājot par turnīra formātu - visi dalībnieki tika sadalīti 4 grupās, pa 4 cilvēkiem katrā. No katras grupas 2 labākie spēlētāji iekļuva izslēgšanas spēļu kārtā. Spēles noritēja ar 4 minūšu periodiem uz Hall of Fame grūtības pakāpi. Katrs duelis bija Bo1, jeb uzvarētājs tika izšķirts vienā spēlē. Tiem, kas pamanījās gūt divas uzvaras grupas ietvaros, tika nodrošināta vieta play-off turnīra stadijā.

Zemāk iespējams aplūkot turnīra grupas/zaru, kā arī rezultātus toornament.com platformas ietvaros:

Grupā A uzvaru guva FireHawk un otrais palika Riberijs. Grupā B triumfēja Brooks, otrais palika easy48. C grupā pārliecinoši uzvarēja Vitaals ar 6:0, 3:0 pieveicot savus pretiniekus, otrais palika KriX. No D grupas izkļuva FakeDeath un Legzdins.

Play-off tika izspēlēs ar 5 minūšu periodiem pēc Single Elimination principa un finālā tikās turnīra jaunākais dalībnieks FireHawk (12 gadi) pret Brooks. Dalībnieki izlēma, ka fināls notiks pēc Bo3 principa un sīvā cīņā ar rezultātu 2:0 (4:1, 3:2) uzvarēja FireHawk! Apsveicam!

Turnīra finālisti - FireHawk un Brooks

Visu turnīra dalībnieku kopbilde!

Sakam lielu paldies visiem, kas piedalijās šajā turnīra un vēlreiz apsveicam turnīra uzvarētāju FireHawk! Seko līdzi jaunumiem, lai nepalaistu garām informāciju par nākošajiem PlayStation4 pasākumiem GOEXANIMO klubā!

Vēlamies vēlreiz uzsvērt uz to, ka mūsu klubā ir kategoriski AIZLIEGTS ienest jebkādus ēdienus vai dzērienus, kas nav pirkti mūsu klubā! Šo noteikumu vairākkārtēja pārkāpšana tiks sodīta ar attiecīgās komandas diskvalifikāciju un/vai konkrētās personas izraidīšanu no kluba telpām.