Mar 11 - GOEXANIMO

“SECRET HITLER” #4 15.martā 19:00 GOEXANIMO kluba telpās!

Beidzot “SECRET HITLER” #4 15.martā 19:00 GOEXANIMO kluba telpās! Kas tas ir un kāpēc Tev jānāk? Lasi tālāk!

KAS IR SECRET HITLER? Kāds var sākumā saistīt šo spēli ar mafiju, bet tas ir kas vairāk!
Secret Hitler ir sociālās dedukcijas spēle 5-10 cilvēkiem, kuras mērķis ir atrast un pat apturēt Slepeno Hilteru!Spēlētāji tiek slepeni iedalīti divās komandās: liberāļi, kuriem ir vairākums, un fašisti, kuri ir slēpti ikvienam, izņemot viens otram. Ja liberāļi var iemācīties uzticēties viens otram, tad viņiem ir pietiekami daudz balsu, lai kontrolētu vēlēšanas un glābtu dienu. Bet fašisti sacīs visu, kas vajadzīgs, lai kļūtu ievēlēti, veicinātu viņu darba kārtību un uzvarētu spēlē.

 

Spēle kļuva īpaši populāra 2016.gadā, kad ar Kickstarter palīdzību, attīstībai ieguva  1 479 046 dolāru! (Lai gan prasīja vien 54 450 dolārus)

 

Tāpēc mēs piedāvājam Tev un Taviem draugiem izmēģināt šo spēli pie mums klubā, pavadot neaizmirstami jautru vakaru!

Droši nāc arī viens, jo šādā spēlē draugus (vai ienaidniekus?) var iegūt pāris minūšu laikā.

 

Ja grūti uztvert spēles būtību vai noteikumus - esi mierīgs, jo uz vietas būs profesionāli Secret Hitler spēlētāji, kuri Tev visu apskaidros.

 

Pirms dodies, atzīmējies Facebook pasākumā, lai organizētāji zina, ar kādu dalībnieku skaitu reķināties.

 

 

"Kad rīkojām pirmo un otro Secret Hitler pasākumu klubā, negaidījām tik lielu atsauksmi, taču bijām gatavi - bija sagatavoti vairāki spēles komplekti un pie spēles tika ikviens interesents! Spēles bija ļoti spraigas un brīžiem emocijas sita augstu vilni, bet neapmierināto nebija, jo gan liberāļa, gan fašista, gan Hitlera lomā dabūja pabūt gandrīz visi. Ņemot vērā atsaucību un cilvēku vēlmi aizpildīt piektdienas vakaru ar kaut ko interesantu, sapratām ka arī šogad jāturpina spraugie piektdienas vakari. Tāpēc sāc jau ieplānot savu 25.janvāra vakaru un tad jau tiekamies GOEXANIMO :) "

KAĶIS aka Katya Rastopčina

 

Tiekamies GOEXANIMO kluba telpās, R.Vāgnera ielā 5, 15.martā sākot ar 19:00!

 

 

P.S. - Ja ir kādi jautājumi, droši raksti uz GoExanimo Facebook messengeri vai uz e-pastu katya@goexanimo.lv