Nov 03 - SquadBlast

Pirmais oficiālais Latvijas SquadBlast turnīrs ir klāt!

UZ APVĀRŠŅA PARĀDĪJIES JAUNS ESPORTS! 

 

Aktīvākie video spēļu entuziasti un pašmāju tiešraižu satura veidotāju fani jau ir pamanījuši, ka pēdējā laikā Latvijas geimeru vidū aizvien lielāku popularitāti ieguvusi mūsu partneru UltraHorse veidotā spēle SquadBlast, kura interesentiem pašlaik ir pieejama Closed Beta stadijā.

 

Arī pie mums, Goexanimo Gaming Room atklāšanas pasākumā, devām iespēju cilvēkiem ne vien izbaudīt mūsu jaunās telpas sniegtās iespējas, bet arī piedalīties vairākos, nelielos šīs spēles turnīros ar foršām balvām. Tagad, ir pienācis laiks uzrīkot ko lielāku!

 

 

Ar prieku izziņojam pirmo oficiālo Latvijas SquadBlast turnīru ar nosaukumu Clash for Cash

 

Sacensības iesāksim ar kvalifikācijas turnīru, kas norisināsies tiešsaistē (Online) svētdien, 13. novembrī. Savukārt, astoņas labākās komandas no šī turnīra cīņu turpinās lielajā finālturnīrā, kas sestdien, 19. novembrī, norisināsies klātienē Goexanimo Gaming Room telpās.

 

Pateicoties fantastiskajam atbalstam no spēles izstrādātāja, turnīra kopējais balvu fonds ir apaļi 1000 EUR, un tajā pieteikties BEZ MAKSAS ir aicināti pilnīgi visi! Turnīrs paredzēts Latvijas video spēļu entuziastiem un tajā aicināti piedalīties ir tikai un vienīgi spēlētāji no Latvijas

 

Informācija par turnīra norisi

 • Turnīra formāts: 2 pret 2 (divi spēlētāji katrā komandā)

 • Maksimālais komandu skaits: 64 komandas (128 spēlētāji)

 • Pieteikšanās turnīram: BEZ DALĪBAS MAKSAS

 • Reģistrācijas beigu termiņš: 12. novembra plkst 23:55

 • Kvalifikācijas turnīrs: 13. novembrī, 14:00, Online

 • Finālturnīrs: 19. novembrī, Goexanimo Gaming Room telpās

 • Turnīra noteikumi atrodami: ŠEIT

 • Savu spēles kopiju (game key) vari iegūt ŠEIT

 

Visiem turnīra dalībniekiem ir OBLIGĀTI jāpievienojas Goexanimo Discord serverim, kas tiks izmantots saziņai starp turnīra administrāciju un dalībniekiem.

Reģistrācija

Lai reģistrētos turnīram, seko zemāk norādītajiem soļiem: 

 1. Savieno savu Discord kontu ar Goexanimo mājaslapas profilu. To iespējams izdarīt sadaļā “Profila dati”.

 2. Izveido komandu Goexanimo mājaslapā, uzaicini savu komandas biedru tai pievienoties un piereģistrējies turnīram.

 3. Līdz ko tas ir izdarīts, pievienojies Goexanimo Discord serverim, kur čata kanālā #sb-paziņojumi saņemsi administrācijas paziņojumus, kā arī tālākas instrukcijas par turnīra norisi.

 

Pirms kvalifikācijas turnīra, 13. novembrī, laika posmā no 12:00 līdz 13:00, visām komandām ir OBLIGĀTI jāapstiprina sava dalība turnīrā čata kanālā #reģistrācija. Komandas, kuras nebūs pievienojušās Discord serverim turnīrā piedalīties nevarēs!

Turnīra balvu fonds

Turnīra kopējais balvu fonds ir 1000 EUR, kas tiks sadalīts sekojoši:

 • 1.vieta - 280 EUR

 • 2.vieta - 200 EUR

 • 3-4.vieta - 120 EUR

 • 5-6.vieta - 80 EUR

 • 7-8.vieta - 60 EUR

Turnīra norise, formāts, tiešraides

Kvalifikācijas turnīrs sāksies ar Round-Robin tipa grupām, kur katras grupas ietvaros katra komanda ar katru izspēlēs vienu Best-of-Three (Bo3) dueli. Pēcāk, labākās komandas no katras grupas turpinās cīņu Single-Elimination zarā, kur spēles tiks aizvadītās pēc Best-of-Five (Bo5) principa.

 

Spēles turpināsies līdz tiks noskaidrotas astoņas labākās komandas, kas kvalificēsies lielajam finālturnīram, kura ietvaros komandas pēc tādas pašas sistēmas (Round-Robin groups -> Single-Elimination playoffs) aizvadīs turnīru līdz tiks noskaidrots čempions!

 

Par precīzu spēļu grafiku dalībniekus informēs turnīra administrācija Goexanimo Discord servera ietvaros.

 

Gan kvalifikācijas turnīra spēlēm, gan arī finālturnīra spēlēm sekot līdzi visas dienas garumā varēsi Goexanimo YouTube un Twitch kanālos!

 

Turnīrs tapis ar Latvijas Elektroniskā Sporta federācijas atbalstu.