Apr 13 - CS:GO

*PLAYOFF IZLIKTS* Samsung GOEXANIMO CS:GO 5x5 #10

Kopā ar ziemas aiziešanu un pavasara atnākšanu GOEXANIMO klubā atnāk arī nākošais lielais CS:GO 5x5 turnīrs, kurš norisināsies divu dienu garumā no 14 līdz 15.aprīlim!

 

Šī savā ziņā ir kā apaļa jubileja mūsu CS:GO turnīriem, jo šis būs jau desmitais lielais CS:GO 5x5 turnīrs, kas tiek aizvadīts Vecrīgas GOEXANIMO kluba telpās! Par šī foršā pasākuma atbalstu būs parūpējusies mums visiem tik ļoti labi zināmā kompānija Samsung, kas sniedz mums finansiālo atbalstu turnīra balvu fonda palielināšanai!

 

Kā jau ierasts sākumā reģistrāciju atveram 16 komandām, taču liela pieprasījuma gadījumā noteikti palielināsim turnīra maksimālo komandu skaitu līdz 24 komandām! Sīkāku informāciju par turnīru un reģistrāciju tam atradīsi zemāk!

 

Informācija par turnīra norisi:

  • Reģistrācijas saite: ŠEIT

  • Dalības maksa turnīrā: 75 EUR no komandas

  • Reģistrācijas beigu termiņš: 12.aprīlis 23:59

  • Turnīra grupu izlozes diena: 13.aprīlis

  • Maksimālais komandu skaits:  16 komandas

  • Turnīra izspēles formāts: DE Bracket Grupas Best of 1 + SE Playoffs Best of 3

  • Turnīra noteikumi atrodami ŠEIT

 

Noteikumu nezināšana nav attaisnojums to neievērošanai un neatbrīvo no atbildības!

 

Turnīra balvu fonds: 800 EUR

  • 1.vieta - 400 EUR

  • 2.vieta - 200 EUR

  • 3-4.vieta - 100 EUR

*šāds balvu fonda sadalījums ir pie nosacījuma, ka turnīram piesakās 13 komandas

Turnīra spēļu grafiks:

14.aprīlis - DE Bracket Grupas Best of 1 (4 grupas, 3 no tām ar 3 komandām un 1 ar 4; 3 komandu grupās pirmo kārtu izlaiž komand ar augstāko seed number; 2 komandas no katras grupas tiek uz playoffs)

09:00-12:00 - A Grupas spēles

  • 09:00-10:00 - A1 - CONLIT vs no respect

  • 09:00-10:00 - A2 - Acenda vs TAETLĒD

  • 10:00-11:00 - A3 - Winner A1 vs Winner A2 -> Winner to Playoffs

  • 10:00-11:00 - A4 - Loser A1 vs Loser A2

  • 11:00-12:00 - A5 - Loser A3 vs Winner A4 -> Winner to Playoffs

12:00-15:00 - B Grupas spēles

  • 12:00-13:00 - B1 - Pub masters vs Falcon E-sports

  • 13:00-14:00 - B2 - aesthetic vs Winner B1 -> Winner to Playoffs

  • 14:00-15:00 - B3 - Loser B1 vs Loser B2 -> Winner to Playoffs

15:00-18:00 - C Grupas spēles

  • 15:00-16:00 - C1 - Esi Pirmais eSports vs taarpiReunited

  • 16:00-17:00 - C2 - Team SPLY vs Winner C1 -> Winner to Playoffs

  • 17:00-18:00 - C3 - Loser C1 vs Loser C2 -> Winner to Playoffs

18:00-21:00 - D Grupas spēles

  • 18:00-19:00 - D1 - ESCELTIC vs The Rejects

  • 19:00-20:00 - D2 - wolsung vs Winner D1 -> Winner to Playoffs

  • 20:00-21:00 - D3 - Loser D1 vs Loser D2 -> Winner to Playoffs

 

15.aprīlis - SE Playoffs Best of 3

  • 09:00-12:00 - PO1 - Pub Masters vs Esi Pirmais eSports

  • 09:00-12:00 - PO2 - Team SPLY vs aesthetic

  • 12:00-15:00 - PO3 - Acenda vs ESCELTIC

  • 12:00-15:00 - PO4 - wolsung vs TAETLĒD

  • 15:00-18:00 - PO5 - Winner PO1 vs Winner PO2

  • 15:00-18:00 - PO6 - Winner PO3 vs Winner PO4

  • 18:00-21:00 - PO7 - Winner PO5 vs Winner PO6

 

Kā jau ierasts grupu izloze notiks pamatojoties uz:

  1. Komandu vēlmēm spēlēt konkrētā dienas laikā

  2. Komandu iegūtajiem seed, kurus var aplūkot ŠEIT

 

*komandas seed tiek aprēķināts no komandas spēlētāju ranka punktiem, kas tiek piešķirti par sasniegumiem iepriekšējos GOEXANIMO CS:GO turnīros

Jaunākais forumā

Looking for a team (LAN +ONLINE)
No @robb_x iekš Meklēju komandu/komandas biedrus
Team EntineX meklē spēlētājus
No @BOLOR_BOY iekš Meklēju komandu/komandas biedrus
Internacionāla CSGO komanda
No @7zip iekš Meklēju komandu/komandas biedrus
Pārdodu i5 3470 + asrock h61m-vg4 = 80€
No @Zvede iekš Pārdodu / Pērku
Meklēju komandu
No @Piparso iekš Meklēju komandu/komandas biedrus
Vai plānojās HOTS turnīrs?
No @EvilOff iekš Turnīri